Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet Angliában diákmunká...

Hogy lehet Angliában diákmunkát vállalni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, jó angol nyelvtudással, utánaolvastam de kevés konkrétumot találtam így személyes tapasztalatokat szeretnék kérdezni az angliai diákmunkával kapcsolatban, illetve hogy milyen munkát lehet vállalni, kivel lehet felvenni a kapcsolatot, ottani kapcsolatok nélkül?

2019. ápr. 8. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
neked magyar tanulói jogviszonnyal, magyar közvetítőn keresztül sehogy nem lesz hivatalos diákmunkád külföldön.
2019. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hol láttál te olyan törvényt hogy nem lehet diákként külföldön munkát vállalni? pont hogy azt olvastam hogy simán lehet így is, csak segítséget szerettem volna kérni hogy hogyan kell hozzáfogni ehhez, aki meg annyira se ért hozzá mint én az meg ne szóljon hozzá
2019. ápr. 11. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:

csak utánaolvastam egy kicsit, ha már neked nem megy.


ez úgy szokott történni, amire te gondolnál, hogy van egy magyar diákmunkaközvetítő cég, akivel te közvetlenül szerződésben állsz.

ők továbbadnak egy külföldi partnercéghez, akik kiközvetítenek téged.


na most, ha van ilyen szervezet, aki történetesen kínál angliai munkalehetőséget, akkor úgy tudod megoldani.


te közvetlenül nem fogsz tudni magyar jogviszonnyal egy külföldi közvetítőhöz szerződni...

2019. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
senki nem mondta hogy közvetítővel akarok kikerülni, már ausztriába dolgoztam így diákmunkát, hogy egyedül intéztem mindent
2019. ápr. 12. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is 17 vagyok, és ha összejön idén nyáron én is kimegyek Angliába egy öregek otthonába🙂 én eddig 2 konkrét helynek írtam, nem viszem túlzásba a szervezkedést, leírom a szitut és ha mehetek megyek🙂 felesleges túlkomplikálni, főleg hogy ha jól tudom semmi munkavállalói engedély vagy hasonló nem kell hozzá.
2019. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és egy öregek otthonát céloztam meg munkának.
2019. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mármint milyen diákmunka, ugy hohy itt élsz? 17 vagyok én is, 4 éve itt élek. 3 napos suli itt, es 4 nap meg dolgozok. Több part time melóm is volt, semmi nem kellett szinte. Ilyen coopba voltam eladó, meg pizza hutban is dolgoztam. De semmi extra. Tehát nem tudom mire gondolsz.
2019. máj. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!