Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi esélyem van így munkát...

Mennyi esélyem van így munkát vállalni Angliában?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Angliai munkán gondolkozom. Már utánanéztem a vízumnak, a pontrendszernek stb. Tehát elsősorban találnom kell egy olyan szponzort(munkáltatót) aki hajlandó alkalmazni engem.


B2 nyelvvizsgám van, írni, olvasni, megérteni, beszélni tudok. Voltam már kint Londonban mint túrista egymagam és nem voltak ilyen gondjaim. Utazni is sokat szoktam, mindenhol angolul kommunikálok, szóval folyékonyan megy.


Viszont nincs diplomám. Közgazdasági érettségim van képesítéssel. Eddig dolgoztam hotelban mint recepciós, irodán mint adminisztrátor, irodai asszisztens. Gondolkozom rajta, hogy beiratkozok egy képzésre, mert továbbszeretném fejleszteni magam.


Igazából ha lehetséges én hasonló munkakörbe mennék ki, tehát vendéglátásba vagy valamilyen irodai munkára, de nyitott lennék más munkára is. 23 éves nő vagyok.

Tudom hogy a Brexit óta nehéz, tapasztalatokat is szívesen meghallhatok.



2023. máj. 9. 12:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Amiért alapelvárás, hogy fél életeded beáldozd, és még agyon se vagy fizetve érte, az mindíg is "hiányszakma" marad.


Vannak a normális munkák, meg a nem normális munkák.

"Nemnormális" emberek meg akadnak bárhol.

2023. máj. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

#8

Azok a lengyel sofőrök Brexit előtt jöttek..


Kérdező:

Próbáld felvenni a kapcsolatot Angol cégekkel ! Hátha!

Én Angliában élek , esetleg tudok nézni ha pontosan leírod milyen munkakör érdekel .

Mondjuk szállás amit még intézned kell . Kell hozzá tőke.

Mindenképpen érdemes ide jönni .

Legjobb döntésünk volt !

Sok sikert hozzá!

2023. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy angliai magyarok fórumot és keress munkahelyet ott.
2023. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Ok kb nulla esélyed van.

Mert hogy:

Az első dolog ami kell az egy olyan munka hely ami min 25 e fizet évente. Ez nem kezdő pozicó, nem recepciós munka nem sima admin. Van ugyan egy út ahol kevesebb fizetés is elég viszont az 0 pontot ad a min 70 pont felé.

Másik szponzor céget találni kib....tt nehéz, és nem egy sima pub vagy hotel nem lesz szponzor.

A cég ahova beszeretnék kerülni egy nemzetközi multi (afrika kivételéve mindenütt jelen vannak) nekik sincsen szponzor licenszük. Inkább nyitottak egy irodát Lengyelországba.

2023. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#14 Én a Home Office UK oldalán megtaláltam a listát az összes cégről amiknek van szponzor licenszük.
2023. máj. 12. 11:21
 16/18 anonim válasza:

Erre gondolsz?


[link]

2023. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ez is az, én excel táblázatban találtam, de ugyanaz a lista mint ez
2023. máj. 12. 20:16
 18/18 anonim válasza:

Tier 2: skilled workers with a job offer

1.7 There are four routes within Tier 2 for skilled, sponsored workers. They are:

a) General - this is for skilled workers who have received a graduate level job offer from a UK

employer.

b) Intra-Company Transfer (ICT) - this is for multi-national organisations that need to transfer

employees to the UK. There are four sub-categories:

▪ Long Term Staff

▪ Short Term Staff

▪ Graduate Trainee

▪ Skills Transfer

c) Minister of Religion

d) Sportsperson.


Tier 5 abszolult felejtős.


Tier 5: Temporary Workers

1.8 There are five routes within Tier 5 for sponsored temporary workers. They are:

a) Creative and Sporting

b) Religious Workers

c) Charity Workers

d) Government Authorised Exchange

e) International Agreement.


Szóval amíg nem tudsz egy graduate level munkát szerezni addig 0 esélyed van (nem feketén). A graduate itt egyetemet jelent.


Nem elvenni akarom a kedved bár úgy néz ki.

2023. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!