Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem hinném, hogy bármi esély...

Nem hinném, hogy bármi esély van erre, de azért egy próbát megér, valószínűleg itt nem fogok találni ilyen valakit, csoda lenne. (Kérdés lent.) ??

Figyelt kérdés
Nem lenne itt olyan vállalkozó, akinek bejött az élet, és esetleg nem keresne olyan embert, aki ingyen dolgozna neki bármit, azzal a feltétellel, hogy átad neki a tudásából? Még csak 20 éves vagyok, úgyhogy tudnék még tanulni.

#munka #vállalkozó #Tudás átadása
2023. máj. 12. 23:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jó lehetséges igazad van, csak korábban olvastam, Kiyosaki elképzeléseit ebben a témában, aztán gondolkodtam, hogy lehet valami olyasmit kéne csinálnom, találni egy mentort.
2023. máj. 13. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!