Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kikből lesz gyári munkás?

Kikből lesz gyári munkás?

Figyelt kérdés

2023. máj. 13. 18:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Remélem én nem fogok majd soha gyárban dolgozni... Akkor inkább az utcán zaklatom majd az embereket, hogy adjanak pénzt. Ha szendvicset merészelnek adni, azt meg utánuk dobom és beszólok nekik. :D
2023. máj. 13. 22:00
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
Hát az koldulás, kedves kérdező, szóval akkor te koldus leszel🤗
2023. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
31%
Na bárkiből nem, mert van felvételi feladat, amin át kell menni!!!!
2023. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi + könyvelői szakma mellett lett belőlem gyári munkás az Audinál. Egyfelől bánom, mert eléggé beszabályozottak a munkakörülmények és 3 műszakban kell dolgoznom másfelől nem bánom, mert annyi pénzt keresek amennyit könyvelőként nem kerestem volna meg sosem.
2023. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%
A napokban hallottam a rádióban, hogy a műszaki szakgimikben (régen szakmunkásképző) egy évben autószerelő szakon végző kb. 1000 diák mindössze 10%-a lesz autószerelő. Vagyis a mai fiatalok már nem akarnak kétkezi munkát végezni, inkább légkondis irodában ücsörögnének egész nap. Sőt leginkább már dolgozni sem akarnak, csak csordogáljon hozzájuk valami kis lóvé. Úgyhogy nem lepődök meg kérdezőn, hogy ő inkább kéregetne, minthogy dolgozzon.
2023. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"Remélem én nem fogok majd soha gyárban dolgozni... Akkor inkább az utcán zaklatom majd az embereket, hogy adjanak pénzt. Ha szendvicset merészelnek adni, azt meg utánuk dobom és beszólok nekik. :D"

Az ilyen céltalan, ambíció nélküli emberekből lesznek a legjobb bűnelkövetők, a könnyű pénz irányába mennek el, lopnak, csalnak, dílerkednek. Biztos út a sittre, kérdező.

2023. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lesz bűnöző akkor öngyilkosságot követ el miután rájött, hogy az élete egy 0 és mégcsak egy nőre sem futotta ahelyett teli van adóssággal.
2023. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
A diplomás is lehet gyári munkás. Azaz három műszakban, alacsony bérért dolgoztatott egyén. Nekem ezzel van bajom, nem azzal, hogy dolgozni kell! Én ezt szeretném elkerülni.
2023. máj. 14. 17:22
 19/20 anonim ***** válasza:
38%
Akkor válassz egy piacképes szakmát. Egyébként egy autógyárban, ahol gyönyörű verdákat szerelsz össze, mi olyan rossz meló?
2023. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Autószerelőnek tanulok, gyárban dolgozom karbantartóként 🤷
2023. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!