Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy mérnök pár...

Mennyit keres egy mérnök pár év tapasztalattal az ország nyugati részén?

Figyelt kérdés
Élelmiszer, gépész, villamos stb nagy multiknál (Audi,Nestlé,Flex...) kb mennyit keres 2-3 év tapasztalattal?
2023. máj. 20. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
1 milla körül, ha van tapasztalat meg kéne hogy legyen. Én Budapesten vagyok. Ahol vagyok, ott 6-700br körül vesznek fel, aztán meglátják hogy muzsikálsz.
2023. máj. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen mérnök. Egy villamos mérnök bere joval jobb lehet mint egy élelmiszer, epitesz vagy agrar mernoke
2023. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nettó 500-600 Budapesten meg az Északnyugat-Dunántúlon is. 600 felé nagyon nehéz menni, az a piac teteje


Debreceni BMW viszont megadja a 800-900-at is, nem kamu, ki tudom jelenteni, hogy jelenleg ott a legmagasabbak a mérnöki bérek Magyarországon.

2023. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mennyire mérnöki a terület. Ha villanyászként szofterves irányba mész és vágod a fejlesztést, akkor a határ inkább a százezres napidíjak környékén van.
2023. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Ez így van, info-villamos-mechatro triora érdemes menni és még a gépészre ezek után. Tobbi mérnök szakot nem ajánlom
2023. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A valóság pedig az, hogy cégtől függően bruttó 400-600 közt kapsz meg kezdőként. Multi fizet 500-600 körül, kisebb cégek iparágtól függően 350-450-et. Pár év tapasztalattal ez felmehet 600-800 bruttóra, illetve ha az adott cégnek nagyon szüksége van az adott mérnökre és képzi is magát akkor kérhet bruttó 800 fölött is, amit vagy megadnak vagy nem.
2023. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!