Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány igazolatlan óra után...

Hány igazolatlan óra után bocsájtanak el?

Figyelt kérdés
Egyszerű hazai 10-20 létszámú KFT semmi extra. hány igazolatlan óra után bocsájtanak el? egyáltalán hogy zajlik? magyarúl ha két hétig nem megyek be, nincs orvosi igazolásom,mit fognak tenni,? számomra milyen következményei lesznek? új munka helyemen látják a papirjaimban hogy volt x óra igazolatlanom?

2023. máj. 27. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
?? Igazolatlan óra a suliban van. nem értem a kérdést.
2023. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 akkor igazolatlan nap. jogos!
2023. máj. 27. 23:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Helyenként változik.

Először figyelmeztetnek és utána raknak ki.

Bónusz, végkielégítés és hasonló nem jár.

Elvileg be is perelhetnek de az drága ezért nem szokták.

2023. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, látszik a kilépő papírjaidon, mert azok a napok jövedelemmel el nem látott napok, és külön feltüntetésre kerülnek.
2023. máj. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Munkáltatója válogatja.


Nálunk Józsit soha nem rúgták ki azért, mert havonta egyszer nem jött be dolgozni. Tudtuk, hogy a fizetését itta el éppen előző hét végén, és nem képes a munkára, csak másnap. Bele volt kalkulálva a munkatervbe Józsi életvitele.

Pistát már a második igazolatlan hiányzás után megröptették. Az elsőnél csak figyelmeztették. Ő nem tudott hasonló sztorival előállni, mint Józsi. :)


Bizonyos kilépő papírokon látszanak a fizetés nélküli napok. Ezek közé tartozik az igazolatlan távollét, melyet ezen a néven jelölnek is rajta.

2023. máj. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Cége válogatja. Tudok olyan gyárat aki próbaidő alatt rögtön elküld még aznap ha például elalszol vagy ilyesmi.

Az nem játszik hogy megbeszelni velük hogy elköltözöl es közös megegyezes?

2023. máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Józsi vagyok, nálunk nem morcosak ha átalszok egy napot.
2023. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is laza vagyok a dolgozóimmal, mint a rigalánc. Meló kész legyen határidőre, baleset ne történjen, ne öljék meg egymást meló alatt. Ha ezek nem teljesülnek, akkor vagyok csak harapós.
2023. máj. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!