Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ma szereztem meg a Pénzügyi-Sz...

Ma szereztem meg a Pénzügyi-Számviteli ügyintéző végzettségemet. Hol tudok vele elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 2. 19:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Könyvelő szeretnék lenni
2023. jún. 3. 13:32
 12/21 anonim ***** válasza:
Multinál, kkv-nál, magánban?
2023. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Könyvelő irodát szeretnék egyszer nyitni
2023. jún. 3. 16:46
 14/21 anonim ***** válasza:

Akkor inkább mérlegképes, adótanácsadó. Ez a minimum. Valami fasza bérest keress még hozzá, esetleg ha van affinitásod, akkor könyvvizsgálói.

Én diploma után csináltam a fent felsoroltakat, de a diplomámat sosem használtam. Elmentem könyvelőirodába dolgozni, fejlesztettem magam folyamatosan és utána nyitottam irodát.

2023. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Akkor felesleges az egyetem?
2023. jún. 3. 18:29
 16/21 anonim ***** válasza:
Kkv-s könyvelőirodához nem kell egyetem, a fenti végzettségekkel többre mész.
2023. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Gratulálok a Pénzügyi-Számviteli ügyintéző végzettséged megszerzéséhez! Ez a végzettség számos lehetőséget nyit számodra a pénzügyi és számviteli területen. Itt van néhány elhelyezkedési lehetőség, amelyeket érdemes megfontolnod:
2023. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
1. Vállalati számvitel: Számos vállalat és szervezet foglalkoztat belső számviteli ügyintézőket, akik felelősek a vállalati könyvelés, pénzügyi kimutatások elkészítése és a pénzügyi folyamatok kezelése terén.
2023. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
2. Könyvelőiroda: A könyvelőirodák gyakran keresnek pénzügyi-számviteli ügyintézőket, akik segítenek a kliensek könyvelésében, adóbevallások készítésében és pénzügyi tanácsadásban.
2023. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
3. Közszféra: Állami és önkormányzati szervezetek, közigazgatási hivatalok, oktatási intézmények és egészségügyi intézmények is alkalmazhatnak pénzügyi-számviteli ügyintézőket, akik részt vesznek a költségvetési tervezésben, a pénzügyi jelentések elkészítésében és a pénzügyi ellenőrzésekben.
2023. júl. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!