Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy mernek a pszichológusok...

Hogy mernek a pszichológusok ilyen sok pénzt elkérni?

Figyelt kérdés

12-13 ezer Ft/óra a minimum óradíjuk. Ráadásul ez legtöbbször csak 50 perc.

Ezek szerint 160 órával milliókat is keresnek havonta.

Míg egy mérnök sokkal többet tanul még is egy gyárban gürizik 5-600 nettóért maximum.

Miért ilyen arcátlanok a pszichológusok?


2023. jún. 2. 20:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

Ahova én járok, ott 20 ezer egy óra, de így is nehéz időpontot kapni.


Minek kérjen kevesebbet, ha ezt is kifizetik?

2023. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kapaszkodj meg most voltam magán nőgyógyászati vizsgálaton negyed óra volt és 25 ezer forint ok oda nem jársz minden héten, de számold csak ki.
2023. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pszichológus? Ugyanmár... Most kellett a kocsimat megcsináltatnom, a szervízben a rezsióradíj 14 ezer forint volt!
2023. jún. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Minden annyit ér a szolgáltatási piacon, amennyit a vásárlók még épp hajlandóak megfizetni érte.


Én azt szoktam mondani, nem az árak túl magasak, hanem az én általam megszerzett jövedelmem kevés. Hogy több szolgáltatást, terméket tudjak megvenni, ahhoz nekem kell több erőfeszítést tennem.


(tudom, ezzel nem sok like-ot szereznék fórumokon, ha egyáltalán )

2023. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem segített. Én meg informatikus vagyok, tudod, aki csak kettőt kattint és pofátlanul keresi a havi 2 milliót. Ilyen ez. Problémát oldunk meg (ezen van a hangsúly) és olyan szaktudással rendelkezünk, ami nélkülözhetetlen, vagy legalábbis nehezen pótolható. Ha a gyári munkás is képes erre, semmi akadálya , hogy ő is pofátlanul sokat kérjen.
2023. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!