Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek megérné légkondisz...

Szerintetek megérné légkondiszerelőnek beálni ?

Figyelt kérdés

Jelenleg három váltásban dolgozom, lassan 3 éve viszont 100 bol már 70 pakisztán vagy bangladeshi…

Nincs velük semmi bajom viszont úgy érzem elveszik lassan a munkánkat, a főnök ki is jelentette, hogy úgyis jön helyettünk egy belőlűk és jóval olcsóbban megcsinálják ugyanezt…

Jó ideje nézegetem az álláshírdetéseket és most úgy látom

keresnek akár tapasztalat nélküli légkondiszerelőket.

Szerintem nem ártana kitanulni egy szakmát amit senki nem vehet el tőlem, mégha nemis keresnék többet, szerintem egy jövő iparág lenne.

Ti mit tennétek a helyemben? Teljesen tanácstalan vagyok.

Egy óriási problémám van…. Félek a magasban.



#munka #légkondiszerelő
2023. jún. 5. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Félek a magasban"

Akkor inkább villanyszerelő, mert az esetek kb felében magasban kell dolgozni szerintem.

2023. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Villanyszerelő nek is kell dolgoznia. Egy vízvezeték szerelő vel nem nagyon tudsz mellé löni. Amivel majdnem mindent csinalhatsz az az épület gépész technikus.
2023. jún. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Légkondis melot hagyd,borzasztó rossz egy munka,neked végképp.
2023. jún. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor mint villanyszerelő jobb lenne ?
2023. jún. 6. 10:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen.

A villanyszerelő olyan foglalkozás, ami a következő évtizedekben is jól fog keresni, ezt a munkakört nem váltja ki sem az AI, sem a számítástechnika.

A légkondiszerelő is nagyon jó munka, de mint írtad, a magasság nem a barátod, és ezért azt inkább ne.

2023. jún. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem, akkor kellene keresnem egy állást ahol kezdőket is betanítanak 🤔.

Nem lesz egyszerű, de szerintem is egy biztos és jövőálló szakma…Kár hogy hülye vagyok hozzá…(még).

2023. jún. 6. 11:57
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Figyelj, ha elbírsz naponta 5-8 légkondit (kb 40-50 kiló) a létrán állva tartani ameddig ráillesztik a talpaira (csavaros), akkor hajrá!


Mellesleg a klmíagáz erősen rákkeltő, nem véletlenül kötik külön engedélyhez és végzettséghez a vásárlását.

2023. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mellesleg a klmíagáz erősen rákkeltő, nem véletlenül kötik külön engedélyhez és végzettséghez a vásárlását.


Honnan szedsz ilyen baromságokat? Végzetséghez aért kötött mert aklimagáz erősen üvegházhatású ezáltal környezet szennyező. Az emlitett ok miatt pedig szigorúan tilos a szabadba engedni, igy kapcsolatba se lépsz vele.

2023. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Honnan szedsz ilyen baromságokat?"


R134a = Az 1,1,1,2-tetrafluor-etán egy hidrofluor-szénhidrogén és halogén-alkán hűtőközeg. (HCFC)


R-124 részlegesen klórozott-fluorozott szénhidrogén, képlete C2HClF4


R-410A difluor-metán és pentafluor-etán.



Csupa egészség! Nyammi Nyammi...

2023. jún. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez mitől bizonyitja azt hogy rákkeltő ugy hogy kapcsolatba se lépsz vele?


A linkbe van pár vegyület ami megtalálható az othonodban. Ezektől nem félsz?



[link]


[link]

2023. jún. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!