Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A WorldQuant nevű céggel és a...

A WorldQuant nevű céggel és a kiválasztási folyamatukkal kapcsolatban mi a személyes tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Elemző közgazdász mesterrel, Python és SQL programozási tapasztalattal mennyi esélyem lenne bekerülni?

#pénzügy #IT #elemző #WorldQuant
2023. jún. 6. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Milyen pozícióba?
2023. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Quantitative Developert céloznám, de bármilyen egyéb tapasztalat érdekel a budapesti irodával kapcsolatban
2023. jún. 6. 19:01
 3/17 anonim ***** válasza:

"Python és SQL programozási tapasztalattal mennyi esélyem lenne bekerülni?"


Milyen tapasztalatod van milyen cégnél? Milyen területről és milyen frameworkokkel?


Ha egy nevesebb cégnél voltál Python Dev vagy Data Engineer akkor jó esélyeid vannak, ha csak otthoni szórakozás vagy egyetemi bohóckodást értesz "tapasztalat" alatt és életedben nem állt programkódod production-be ezekkel a nyelvekkel akkor szerintem még interjúra sem fognak behívni.


Egyébként maga a cég a jobban fizetők közé tartozik, viszont meg is válogatják hogy kiket vesznek fel.

2023. jún. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon fura recruitment folyamatuk van. 4 kor, minden korben 3 interjuztatoval beszelsz fel-fel orat. Ha csak az egyik is azt mondja hogy nem, bukta. En a negyedik korben estem ki, amugy projektmenedzsernek mentem volna. Az interjuk amugy eleg konnyuek voltak, de az amin kiestem valami elkepeszto furcsa volt, egy ritka unszimpatikus interjuztatoval.


Szoval be lehet oda jutni, de erzesem szerint eleg lutri a dolog meg akkor is ha szakmailag jo vagy.


Btw a pozira ket eve interjuztam es azota is betoltetlen.

2023. jún. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Istenem 4 körös interjú :D. Bohóc cég.
2023. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#5 hogy érted, kevés a 4? Az összes komolyabb cégnél 4-6 kör jellemző.
2023. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Gondolom 5 kör után meg ajánlanak 15%-al magasabb bért mint a piaci átlag, masszív túlórákkal... :D
2023. jún. 9. 06:29
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Sose értettem minek kell 2-nél több kör. BIG4 multinál dolgozom, sima 2 körös interjú volt, 1 HR és egy szakmai. 4-6 Kör? :D szopjon ezekkel aki szeret szenvedni, próbanap is van esetleg XDDDDDDDDDD?
2023. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A Big4 kifejezetten szarul fizet, nyilván ennek megfelelően keresnek embert is.
2023. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Big4-hez a tehetségtelenek és a gyenge képességűek mennek épp azért olyan szarok a munkafolyamatok hogy állandó a túlóra és kevés a pénz. Örülnek ha embert találnak akik életben tartják a fos legacy rendszerüket nem hogy még válogatnak.


Normális, magas egzisztenciával rendelkező cégnél előszűrik azt hogy nem vagy-e elmebeteg és esetleg szakmailag is hozzá tudsz valamit tenni a céghez. Ennek tükrében viszont meg is fizetnek.

2023. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!