Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez a fireflies utazási cég is...

Ez a fireflies utazási cég is egy mlm?

Figyelt kérdés

Pont most nézem az online bemutatót egy fickó beszél,hogy akár 40% al olcsóbban lehet ugyan oda utazni az ő cégükön keresztül.Aztán utazások árának bizonygatása után rátért a belépsz aztán beléptetsz ennyit meg ennyi kapsz utána...

[link]

És ezzel tényleg lehet pénzt is keresni meg tényleg ennyivel olcsóbb mint bárhol máshol?



2023. jún. 7. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%

1-2 éve egyik "rég nem látott ismerősöm" említette nekem is...:D meg volt már itt is kérdés korábban többször.


[link]

2023. jún. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

Ha bármely cégnél fizetned kell bármiért, hogy dolgozz az rossz. Tehát ha kell venned valami tanuló csomagot vagy előre ki kell fizetned az árut amit értékesíteni fogsz. Ezen a szinten te nem alkalmazott vagy, hanem te vagy az ügyfél.


Az is elég gyanus ha be kell szervezned másokat.

2023. jún. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

2/


Van ahol olyat olvastam,hogy 1millió forintot kéne ide befizetni

2023. jún. 8. 12:06
 4/17 anonim ***** válasza:
29%

“Ha bármely cégnél fizetned kell bármiért, hogy dolgozz az rossz.”


Valóban rossz, de csak a lustáknak, hisz az ilyen cégeknél nem fizetnek a puszta jelenlétért. Az ilyen cégeknél kizárólag a munkáért fizetnek. Az meg az átlagember részére rossznak számít.


Aki meg egy kicsit jobb, okosabb, szorgalmasabb, mint az átlag, az degeszre tudja keresni magát az ilyen cégek segítségével.

2023. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 cartman135 válasza:
14%
Én fél éve kezdtem el náluk dolgozni disztribútorként. Előtte még csak nem is hallottam róluk és nyilván elkezdtem Én is keresgélni a neten. Láttam a régi negatív kommenteket, viszont hál istennek aki ajánlotta azzal átbeszéltem a felmerülő kérdéseim és kételyeim és csatlakoztam nem csak utazóként hanem disztribútorként is. Az első hónapban bőven a magyar átlag feletti jutalékot kerestem. (Azóta folyamatosan növekszünk). Ahogy elkezdtem dolgozni, egyre több embert ismertem meg rendszeren belül. Vannak itt olyanok, akik tőlem sokkal komolyabb jutalékokat keresnek és volt szerencsém megismerni olyan utazókat is aki több mint 200-szor meg több mint 250-szer utazott itt piaci ár alatt az évek során. Olyannal is találkoztam, aki sok millió ft feletti összegeket takarított meg az utazásain rajtuk keresztül. Nagyon sokan szkeptikusak az MLM hallatán és azt hiszik, hogy valami piramis vagy pilóta játék. A tény az, hogy minden cégnek az eladásokból van a profitja. Az eladást pedig a reklámra költött pénzzel tudja generálni. Ezeknél a cégeknél a marketing költséget a disztribútoroknak fizeti a cég. Így van lehetőség egy komoly termékeket vagy szolgáltatásokat kínáló cégben részt venni anélkül, hogy céget kellene csinálni és az ehhez szükséges fejlesztéseket, raktározást, szállítást, üzemeltetést stb. meg kellene oldani. A pilóta játékot vagy piramis rendszereket a törvény bünteti! Ha ez nem egy korrekt network cég lenne, nem menne 13 éve és már rég börtönben lennének a tulajdonosok. Nem lenne több mint 200.000 utazójuk! :D Kifizetésben is korrekt a cég (sosem késtek a jutalék korrekt kifizetésével), szolgáltatásban pedig utaztunk eddig velük 3-szor, volt hogy 10%-al olcsóbban mint ha máshol foglalunk, de volt hogy fél áron! Fontos tudni, hogy abszolút nem úgy működik a rendszer mint évekkel ezelőtt! Tavaly február óta tulajdonosi körben, kompenzációs tervben, szolgáltatásban, kínálatban is teljesen megújultak. 13 év működés, hatalmas partner kapcsolatok, biztosítás 5 millió svájci frankban. Elég stabilak lettek. Ami még nekem pozitív, hogy a pandémia után nem hogy megszűntek, hanem ezt kihasználva hihetetlen módon meg tudtak újulni és egyre inkább virágzik. Nekem már a családom és a barátaim is itt utaznak és valóban érdemes keresgélni mert tényleg ki lehet fogni akár fél árakat is! (Volt, mikor ettől nagyobb kedvezménybe is bele futottunk!) ;)
2023. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
39%

Kedves kérdező!

Én kb. fél éve csatlakoztam a céghez, és nagyon jó döntés volt!! Azóta csak a Firefliesnál foglalok, (tegnap is itt foglaltam🙂). Rengeteget spóroltam már vele az utazásaimon, és nem csak én, hanem a családom és a barátaim is. Végtelenül korrekt a cég, mindenkinek szívből ajánlom, aki szeret utazni, vagy korrekt módon sok pénzt keresni, esetleg mindkettő😉.

2023. okt. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
0%

Nyári utazás alkalmával foglaltam náluk. Végtelenül egyszerű volt az egész. Kiválasztottam, lefoglaltam, megjött a visszaigazolás és vártak a szálláson. Azt nem is mondom mennyivel volt olcsóbb, mintha Booking-on foglaltam volna, mert ott már erre a területre és időszakra nem is volt szabad szállás, ja és amikorra lett volna, akkorra a Booking 2 szobát foglaltatott volna velem, mert az ő rendszerükben nem elég egy szoba 5 fő elszállásolására. DE!!! Az összes szoba alkalmas volt rá!!!!

Családtag épp most tölti a nyaralását Egyiptomban, szintén itt foglaltam nekik szállást, repjegyet, transzfert is. Minden gördülékenyen ment. A szllás nagyon tetszik nekik, ezen felbuzdulva ugyanarra a szállásra kerestem jövőre magunknak. (5 főre, 2 hétre, All inclusive elláással családi szobába) Itt most leírnám a konkrét árakat ha szabad, mert brutális különbség van!!! Fireflies-nél 976.000,- míg a Bookingon 2.732.000,- !!!!!!

Ugyanaz a hotel (eleget jártam körbe a családtag utazása előtt, mer5t nevet változtatott a hotel) ugyanaz a szobatípus, ugyaolyan ellátás és ugyanarra az időpontra.



Említésre méltó még az, hogy itt atmenet van egy utazási iroda biztonsága (sok iroda esetében kérdőjeles ez is) és egy saját szervezés macerája közt. Magadnak szervezel, de mögötted áll az egész cég ha gondod van azonnal segítenek.


Pár hónapja ismerem a céget, de azóta is bővül a paletta, fejlődik a cég. MLM nem működik 13 éve, ha valami nem stimmel. Változik, hiszen az igények is változnak. Ha benne vagy nem kell tukmálni a termékeidet, hisz mindenki utazik!!!!

Üzletnek ezért is tökéletes. Ekkora tőkéből önálló üzletet nyitni nem is lehet. A lehetőség ami a kezedbe kerül hatalmas, te döntöd el, hogy hogyan használod. Senki sem mondja, hogy munka nélkül csak számolod a lóvét otthon ülve, én azt mondom, hogy ha ügyes vagy és foglalkozol vele, akkor NEM OTTHON ülve számolod a pénzt.

2023. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
0%
Na de milyen? Volt már közöm más mlm-ben értékesítő céghez, Avon,Amway,LR,Forever,Doterra,ahol csak felhasználói szintig jutottam.Itt kaptam olyan képzést, könyveket,hanganyagokat, személyes bíztatást saját korlátaim áthágásához, ami hozzásegített jelenlegi karrierszintem eléréséhez, és a következő 1-2-3éves tervem felállításához.Hálás köszönet érte!
2023. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
0%

Én maximálisan elégedett vagyok a Fireflies szolgáltatásaival. A cégnek több, mint 5 millió szállással van szerződése és ennek a 80%-olcsóbb mint más platformokon.

Mióta megismertük a céget, mi a családommal mindig itt foglalunk. Nagyon biztonságos a cég, a megvásárolt termékeket 100%ban fel fel lehet használni.

Akit nem csak az utazás, hanem az üzletépítés is foglalkozhat, annak azt tudom mondani, hogy ennél jobb mlm rendszerrel még nem találkoztam. Mindenkinek szívből ajánlom, akinek a network marketinghez van affinitása.

2023. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nekem az itt utolsó hozzászólások nagyon direkt reklámnak tűnnek...
2023. okt. 2. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!