Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismeri valaki ezt a Fireflies...

Ismeri valaki ezt a Fireflies mlm-et?

Figyelt kérdés

Most ebbe akarnak beszervezni,nagyon jól lehet keresni sokat és olcsón lehet utazni pláne mikor haldoklik mindenhol a turizmus :D


[link]


[link]



2020. ápr. 10. 23:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%

A 2. linkelt cikk alatt a kommentet is elolvastad majd' 3 evvel ezelottrol?


Az mlm-es ismeroseidet epitsd le, mindenkinek sokkal jobb lesz ha kihal ez az 'uzlet'.

2020. ápr. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen most elolvastam,és megint elgondolkodtam az mlm dolgon és sok ember véleményén,nekem hiába szajkózza bármelyik mlm cég és vagy cég képviselője,hogy az mlm mennyire jó én csak azt látom túlárazott termékek vagy szolgáltatások halmaza az egész bár ugye szerintük prémium termékek amit forgalmaznak ahol termékeket forgalmaznak.
2020. ápr. 11. 01:18
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Nemsokára észre fogod venni hogy hirtelen egyre többször botlasz bele ilyen ajánlatokba, iparágtól függetlenül és egyre több fajtába akarnak majd belehúzni. :-)
2020. ápr. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%

önmagában nincs ezzel az mlm-el baj, de ez csak kivételes embereknek éri meg. (tekintsünk el attól, hogy valószínű a jelen helyzetben semmi értelme nincs ennek, amikor senki nem utazik sehova)


ismerősöm a párját itt ismerte meg...na most például ők azok a tipikus "hiteles" tagok egy ilyen sztoriban. párja is vagyonos, ismerősöm is. ők idáig is utazgattak a világban mindenfelé, ment a posztolás instagramra, hogy milyen jó nekik, ismerjük ezt a fajta embertípust.


na nekik valószínűleg megérte 5-600ezer Ft-os csomag helyett 370ezerért Miamiba eltölteni egy pár napot(az árak csak hasraütés szerűek), viszont eredeti áron is elmentek volna, ha akartak volna. így viszont tudják mondani, hogy nekik milyen jól bejött ez az ff.


ezzel szemben láttam már facebook-on is reklámozni egy ilyen 60 év körüli "kovács istvánné mucsaröcsögéről" típusú nénikénél is, akiről ránézésre megállapítja az ember, hogy repülőn se ült még soha, és maximum a Balatonra meg Hajdúszoboszlóra jár üdülni, nem Miami-ba meg Thaiföldre...:D


nyilván ha van egy olyan kapcsolati tőkéd emellett, ahol ennek a célcsoportja szerepel, az is elengedhetetlen.


nézegettem már régebben, nem nagyon emlékszek már rá, mennyit kell befizetni ebbe "tagsági díjként"...de az jól kiszámolható, hogy nem azoknak éri ez meg, aki évi egyszer elrepülne valami izgalmasabb helyre nyaralni a családdal, hanem aki szórja a pénzt, és havonta járja a világot.

2020. ápr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy nulla xar. Forintot nem ér.
2020. ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Pont most éri meg üdülési jogokkal foglalkozni... 🤦‍♀️
2020. ápr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

# 4


Milliomosok minek mlm-eznek ha van sok pénzük,olcsóbb utazást meg máshogy is tudnának szerezni ha épp ez lenne a fétisük.

Én soha nem jártam még külföldön és nem tudom én vagyok e az aki éjjel nappal utazna a világban.

Mondjuk akik meg kerestek elég nagy szakadékot láttam köztük 3 man voltak a videó hívásban az egyik csaj a szobájából a másik csaj kint az udvaron egy vaskerítés előtt a tuskón ülve meg egy fickó aki állítólag azon ideges,hogy fidzsi vagy tököm tudja milyen szigetekről nem tud most átutazni dubaiba de ő is egy fehér szobában ült.Bár láttam a videóban ami az oldalon van amit linkeltem.

2020. ápr. 11. 12:50
 8/22 anonim ***** válasza:
10%
aki kapcsolati tőkét irt az alapjában nem ismeri az mlm-et. ott javarészt idegen emberekkel fogsz dolgozni alig számit valamit, mennyi a kapcsolati tőkéd
2020. ápr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Fura a múltkor beszéltem velük azt mondták majd keresnek támogatnak mindenben,de azóta sem kerestek többet :)
2020. ápr. 20. 21:54
 10/22 anonim ***** válasza:
44%
aztsokan nem tudják, hogy ha valaki MLM-re adja a fejét akkor alaposan végig kell gondolni, melyik MLM-el tegye s azon belul se mindegy melyik vonalba kik alá. igaz a belépők többsége nem igy lép be hanem vaktában
2020. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!