Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van értelme ennyi lábon állni?

Van értelme ennyi lábon állni?

Figyelt kérdés
Van egy munkám, amit szeretek, de nyilván arra is folyamatosan készülnöm kell. Ezek mellett indítottam vállalkozást is, és részt veszek egy ismerősöm startupjába is. Mindbe azért vágtam bele, hogy több lábon álljak. De kezd sok időm rá menni. Nem azt mondom hogy belebolondulok, csak annyira bizonytalan, hogy a vállalkozás is meg a startup is sikeres lesz-e vagy sem. És lehet hogy sok időt dobok ki a kukába.

2023. jún. 7. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem így kell több lábon állni.
2023. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel abszolút semmilyen konkrétumot nem írtál, ezért annyit tudok mondani, hogy halvány lila fingom sincs.


A munkád, a vállalkozásod és a startup is egyazon iparághoz tartozik? Ha igen, akkor ez valójában nem igazi több lábon állás, csak több munka... Ha az iparág "bedől", akkor nagy eséllyel mindhárom "lábadat" kirúgják.

2023. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondoltam, hogy ez a több láb, ahogy a Kérdező írja
2023. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindhárom más iparág.
2023. jún. 7. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A 3 közül melyik termel pénzt a személyes jelenléted nélkül? Egyik se? Akkor ez nem több lábon állás hanem 3 külömböző munkahely.
2023. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak a munkahelyem igényel személyes jelenlétet, a többi otthoni heti pár óra munka.
2023. jún. 7. 22:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdemes, szerintem jól csinálod. Én is vissza akarok térni erre a módszerre. Sose jó ha csak egyvalami van, mert az labilitást hoz.
2023. jún. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!