Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmúltam 40 húzzam le magam a...

Elmúltam 40 húzzam le magam a klozeton?

Figyelt kérdés
Közel 20 éves vevőszolgálati, ügyfélszolgálati és adminisztrációs múltam van, ilyen munkakörökben dolgoztam. Viszont közel fél éve bármelyik céghez is küldöm el az önéletrajzom ilyen pozícióra nem vesznek fel. Behívnak állásinterjúra, aztán mégsem engem vesznek fel, hanem a husz(on)éves kiscsajt (saját szememmel láttam) aki dekoratív ugyan, de tudása, gyakorlata, tapasztalata messze nincs annyi mint nekem. És másra nem tudok gondolni, hogy csak az életkorommal lehet a gond és igazából már mástól is hallottam hogy 40 felett keserves nehezen találtak munkát.
2023. jún. 7. 21:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

"Behívnak állásinterjúra, aztán mégsem engem vesznek fel, hanem a husz(on)éves kiscsajt (saját szememmel láttam) aki dekoratív ugyan, de tudása, gyakorlata, tapasztalata messze nincs annyi mint nekem"


Honnan tudod milyen tudasa van? Illetve betanitott munkakorben szerinted mennyiben relevans, hogy 20 ev tapasztalatod van, vagy 2?

2023. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Akkor itt az ideje tanulni és más munkát végezni.
2023. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%
Milyen végzettséged van? Ha van valami piacképes szaktudásod, 40 felett is találni simán munkát, mégha kicsit többet is kell keresgélni huszonévesekhez képest.
2023. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%
Ne húzd le magad a klozeton mert eldugul, és az utánad érkező pumpálhatja az idők végezetéig. Lehet hogy 40 felett már kinőtted ezt a munkakört és ideje lenne továbblépni.
2023. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

Azér a 20éves csajt veszi föl mert az kevesebb bérrel is megelégszik a nulla tapasztalatnak megfelelően. Ez sajnos a kapitalizmus sajátossága is, így lehet "olcsó" szolgáltatást nyújtani vagy "olcsó" terméket a piacra dobni maximális profit mellet, a tőkésnek, a befektetőnek így gyarapodik legmeredekebben a haszna.

Meglátásom szerint neked komolyabb céghez kéne jelentkezned, ahol a vállalati kúltúra a minőséget fölérendeli a mennyiségnek. Sajnos ilyen egyre kevesebb létezik, de azért még akad.

2023. jún. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%

"Azér a 20éves csajt veszi föl mert az kevesebb bérrel is megelégszik a nulla tapasztalatnak megfelelően."


Vagy azért, hogy megdugja....

2023. jún. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%
Recepcióra én is a dekoratív 20 evést teszem, mint a fogatlan, kopaszodó 40est.
2023. jún. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%

Na ilyen az, amikor az elmúlt 20 évben nem a szaktudásodért, hanem a dekoratív megjelenésedért foglalkoztattak.


A dekoratív megjelenésed elmúlt, így nincs semmi, ami miatt alkalmaznának.


Persze, ha időközben magadra szedtél volna valamilyen piacképes szaktudást, akkor kapkodnának érted, vagy épp indíthatnál egy vállalkozást, amivel évente többet kereshetnél, mint amennyit az elmúlt 20 évben összesen sikerült...

2023. jún. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 NTBS ***** válasza:
18%

Ne húzd le magad.

Inkább válts megközelítést.

2023. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
Hív a vasút, vár a MÁV. Mozdonyvezető még lehetsz 600 nettóért.
2023. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!