Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen karrierrel lehetséges,...

Milyen karrierrel lehetséges, hogy valakik ilyen fiatalon luxusautókra szert tegyenek?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom elcsépelt kérdés, szóval most tényleg szeretnék boncolgató kommenteket kapni arról, hogy milyen lehetőségek vannak arra, hogy ilyen sok fiatal megengedhessen magának ilyen drága autókat.


Nekem ne mondjátok, hogy mind apuci pénzéből van, mert egyszerűen nem tudom elhinni, hogy akár +30 éves emberek képesek a szülői pénzből vagánykodni tudva, hogy 20-30 év múlva egy szál gatyában kell majd érvényesülni, mert elkényeztetett gyerek semmire nem vitte.


Gondolom ez a sok fiatal mind sikeres, diplomás. És innen jön a kérdés lényegi része: vajon hogy sikerült nekik olyan karrierre/vagyonra szert tenni amivel ilyen szintre jutottak?



2023. jún. 8. 21:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazotti létben az extrém, joval az átlag feletti dolgokat el lehet felejteni. Sok pénz akkor lesz ha vállalkozol és magadnak keresed a pénzt nem másnak
2023. jún. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
Honnan tudjuk, hogy övék az autó? Bérli/lízingelte, kölcsönkérte. Kapja a szponzorok által. Nem kell bedőlni. Az ilyen autós ficsúroknak szerintem diplomája sincs, talán nem is végeznek felelősségteljes munkát. (Illetve egy percet sem dolgoznak). Berki is csak úgy kapott dolgokat, semmije sem volt a zsidó/cigány ravaszkodáson kívül, csak adóssága.
2023. jún. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tartósbérlettel simán egy alap vállalkozásból összerakod. Miért kéne megvenni? Én egy 12 millió fts autóval járok, havi kB 200 ezer Ftot fizetek.
2023. jún. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%
@13 Én meg egy 200 000 Ft-os autóval járok, aki mindenhová elvisz, ahova a te 12 millió Ft-os autód. Én a havi 200 ezreket befizetem a brókerszámlámra, kicsit megforgatom, s egy év alatt csinálok belőle 12 milliót. Amit aztán forgatok tovább…
2023. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, bár havi 2500 kmt három országon át, inkább nem rizikóznék régebbi, olcsóbb autóval :) amúgy meg busszal járok a varosokon belül :)

Az autót a cégem fizeti, a hatékony munkavégzésem okán az általad írt összeg kB 4 honao alatt megvan. A magán vagyonom hasonlóan van, mint amit írtál, de köszi az okos észrevételt, további kellemes délutánt.

2023. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az alkalmazotti lét és egy sikeres vállalkozás között van azért egy hatalmas szakadék

Egy tényleg sikeresnek mondható vállalkozó akár havi 10 milliót is simán szakít.

Nyilván egyébként ha van szülői háttér akkor azért könnyebb minden.

Van pár fiatal srác akik azért megcsinálták magukat már elég fiatalon

Például Díler Kevin, vagy Paher Balázs

2023. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!