Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Írjam-e bele az önéletrajzomba...

Írjam-e bele az önéletrajzomba, hogy pályakezdő vagyok?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy sok évig jártam egyetemre és bár ezalatt dolgoztam, tehát van munkatapasztalatom, de ez mind diákirodán keresztül történt, vagy felnőtt foglalkoztatásban szintén munkaerőközvetítő által. Lényeg, hogy nem volt még főállásom. De évekig rendszeresen dolgoztam. Lényeg, hogy nem tudom, ezt hogyam tüntessem fel a CV-n és azt sem szeretném ha furcsán néznének rám, azért mert X évesen nem volt még főállásom (mert tanultam). Illetve magasabb iskolai végzettséget, mint amit az állás megkíván, fel kell-e tüntetni? Köszönöm az értelmes válaszokat. :)

2023. jún. 12. 02:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Látják, hogy tanultál
2023. jún. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A munkát is nyugodtan fel tűntetheted amiket dolgoztál, munka tapasztalat, és sokkal többre fogják venni hidd el
2023. jún. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!