Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ciki, ha ugyan arra a pozíciór...

Ciki, ha ugyan arra a pozícióra jelentkezem újra, amit korábban visszautasítottam?

Figyelt kérdés

Tehát, tavaly nyáron kaptam volna egy munkát, voltam interjún, fel is vettek volna, de aztán visszautasítottam.

Naív pályakezdőként azt hittem találok jobbat, keveselltem a bért stb stb….

Életem legrosszabb döntése volt. Utána hónapokig munkanélküli voltam, nem találtam semmit és végül csak csak betanított munkásnak vettek fel minimálbérért. Tehát ráfáztam rendesen.


De most megint keresnek oda embert.. Jelentkezek mégegyszer, de gondolom megismernek. Valószínűleg be sem hívnak már.



2023. jún. 14. 05:34
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2023. jún. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha emberként utasítottad vissza őket, nem lesz semmi gond.
2023. jún. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy ciki. Próbáld meg. Lehet nem is emlékeznek rád, vagy ki is cserélődhetett ott a garnitúra.
2023. jún. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 krwkco ***** válasza:
65%

Ha felajánlották, akkor úgy gondolták, hogy alkalmas vagy. Meg is írhatod, hogy pályakezdőként tévedtél a munkaerőpiaccal, munkalehetőségekkel kapcsolatban. Megírhatod, hogy azóta is érdekel a terület, sokat olvastál róla, amig munkát kerestél, stb. És tényleg keress valami anyagot, hogy tudj válaszolni, ha rákérdeznek.

Viszont előfordulhat, hogy nem olyan bért ajánlanak fel, mint előzőleg (beleszámítva az infláció miatti béremeléseket), a rosszabb alkuhelyzetednek negfelelően.

2023. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz újra, nincsen vesztenivalód. Mindent meg lehet magyarázni, ha fel akarnak venni, ha meg nem akarnak felvenni, akkor úgy is mindegy.
2023. jún. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Mért lenne ciki? Tévedni emberi dolog. (Dugni meg isteni!)
2023. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!