Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megérné külföldre kiköltözni?

Megérné külföldre kiköltözni?

Figyelt kérdés
Villamosmérnöként tanulok.Van még hátra 1,5 évem.Viszont egyre jobban tervezgetem,hogy végzés után hogyan képzelem el a jövőmet.Jelenleg gyakornoként dolgozok egy cégnél.Az ottani kollégák fizetése átlagosan bruttó 700-800k között van.Ezrn elkezdtem gondolkozni,hogy ez nem biztos,hogy elég a mostani árakkal számolva lakásvásárlásra és megélhetésre Budapesten egyedülálóként.És emiatt nagyon érlelődik bennem a gondolat,hogy akár csak néhány évre kimenni és keresni annyi pénzt,amiből már tudnék normális méretű lakást venni.Szeretnék a jövőben családot is.Jelenleg középfokon beszélem az angolt.De,ha szükséges felkészülök németnyelvből is.Szerintetek így megérné kimenni?

2023. jún. 18. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Előtte keress ösztöndíjakat! Ismerkedj, építs kapcsolatokat, hogy ne a vakvilágba indulj el!
2023. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Ha hosszútávo kiakkarsz költözni megéri, pénzt gyüjteni szerintem nem.
2023. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lilluci27 ***** válasza:
96%
Tapasztalat nélkül nem sok értelme van, ja és nehogy azt hidd hogy ott könnyebben lesz saját lakásod
2023. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%

Szóval az a terv hogy pályakezdő villamosmérnökként egy közepes angollal és nulla tőkével kimennél külföldre dolgozni? 🤔 😃


Biztos mindenki téged akár majd alkalmazni...

2023. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!