Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a foglalkozásod és mennyire...

Mi a foglalkozásod és mennyire szereted?

Figyelt kérdés
2023. jún. 18. 18:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem dolgozom, ez így jo.
2023. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Es miből élsz? :-D
2023. jún. 18. 18:29
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Kamionokat javítok.

Szeretem, mert változatos munka.

2023. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Szoftverfejlesztő vagyok. Szeretem, könnyű munka, változatos, kreatív és anyagilag a top 1%-ba tartozom.
2023. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
2023. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

"Excel guy" és bár vért izzadtam mire ide eljutottam aljadék undorító ügyfélszolgálatokról, nem vagyok teljesen elégedett. Még mindig túl közel az ügyfél, még mindig túl sokat számít hogy 12:15 perckor vagy 12:45 perckor van kész adott meló, pedig csak adatokat mozgatunk egyik rendszerből másikba, tisztítunk, korrigálunk, tehát semmi közvetlen customer kontakt és mégis nagy a nyomás. A multis bullshitet már megszoktam, a kisfőnökök túlbuzgóságat alig tudom megszokni. Jó lenne innen tovább lépni, egyébként is rezeg a léc, a pénz már alig elég valamire, az excel önmagában nem versenyképes tudás, másban persze nem támogatnak, szabadidőmben képezhetem magam, ha tudom.

És neked, kérdező? :)

2023. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Szoftverfejlesztő vagyok. A fejlesztéssel nincs bajom, a szűk határidőkkel és a rám háruló projekt management felelőségekkel van, annyira nem szeretem ezt a helyet ahol most vagyok.
2023. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
6-os, mi az az excel guy? :-)
2023. jún. 18. 19:51
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Villamosmérnök vagyok. Szeretem amit csinálok, és nem rabszolgának érzem magam a munkahelyemen, hanem valaki olyannak, akit megbecsülnek, akire szükségük van, aki nem pótolható rögtön. Nincs gyomoridegem, mikor bemegyek dolgozni, és az anyagiakkal is elégedett vagyok.
2023. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

"Excel guy" újra :D

Az egyik edzőm nevezte el így a foglalkozásomat.

8: Én konkrétan megrendelésekkel, számlázással kapcsolatos adatokat nyerek ki egyik rendszerből, teszem át megfelelő formátumban a másikra, riportokat készítek, eltéréseknek, hibáknak járok utána. Mindezt leginkább excelben, innen a megnevezés.

A baj csak az, hogy ez kb 2010-es színvonalú excelezés, azóta maga az excel is többet tud, nem beszélve a különböző pluginokról, vagy a power platformról. Szóval vagy tanulok valamit vagy megvárom míg kukáznak a melómmal együtt és akkor tanulok, C lehetőség a lassú leépülés ahogy áttesznek mindent az excelnél+SAP-nél egyszerűbb webes felületekre ahol már tényleg csak kattintgatni kell, és egy érettségizett droid is megcsinált neked nettó 300-ért.

8: úgy látom ez a több felelősségi kör egy munkakörben egy szakmákon átívelő dolog :/ engem azzal űztek el az előző helyekről hogy egyszerre kellett volna "excel guy"-kodnom, az említett droid munkát végeznem és a saját csapatomban team leader helyett is team leadernek lenni (mivel a miénket kitették.) Undorító az egész.

2023. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!