Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondás után normális ha...

Felmondás után normális ha szarul érzem magam?

Figyelt kérdés

Egy csöves istenháta mögötti sparba dolgozom pénztárosként már lassan 9 hónapja ma be adtam a felmondást (nagyon nagyon utálom ezt a munkát).

Egyből jött mindenkitől a kérdés hogy miért megyek el miért hagyom hátra őket miért hagyom"cserben"őket.

Ezek után most kicsit szarul érzem magam de hát nem fogok egy olyan helyen dolgozni amit utálok mások kedvéért.

Normális hogy ilyenkor kicsit bűntudata van az embernek? Veletek volt már hasonló?


2023. jún. 18. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom ha pótolhatatlannak hinnenek akkor magasabb fizetéssel igyekeznenek marasztalni..
2023. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem normális. A munka az munka. Az ember pénzért csinálja. Aki ilyet mond, hogy cserbenhagytad, mert normál felmondással felmondtál, azt izomból meg kell fejelni.
2023. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Nemet mondtál az eltartódtól érkező alamizsnára. Hát persze, hogy szar érzés...


Egészen addig az lesz, amíg nem találsz egy másik eltartót, aki majd időközönként megint lök egy kis alamizsnát.

2023. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1 viszonylag jól keressék mert szja mentes vagyok de nem a pénz miatt hagyom abba hanem a munkakörülmények miatt a toxikus vásárlók kollégák miatt stb
2023. jún. 18. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Az érzés normális. A cserbenhagyas szöveggel ne foglalkozz. Nekem sok munkahelyem volt de sose éreztem lelkifurkat mikor egy szr helyrol leleptem. Akiket szerettel azokkal ugyis tartod a kapcsolatot a tobbiekkel meg nem kell foglalkozni
2023. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális.
2023. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!