Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Karrier szempontjából érdemes...

Karrier szempontjából érdemes valami ritka nyelvet megtanulni magas szinten, meg lehet ebből élni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Csak mondok egy példát, lehet nem is jó példa. Pl tigrinya nyelv és fordítani, tolmácsolni hivataloknak, cégeknek
2023. jún. 18. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Megélni hónapról-hónapra sok mindenből meg lehet. Sima angollal is elérhető ezt a szint.
2023. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Orosz, kínai, koreai
2023. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
egyre kevésbé. Szerintem 10 év múlva sokkal kevesebb nyelvtudásra lesz szükség, mint most.
2023. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Csak azután, ha angol perfekt.

De még akkor sem ilyen bennszülött semmi nyelvet, hanem olyat, aminek értelme is van.

2023. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lilluci27 ***** válasza:
62%
Ilyen nyelveet nincs értelme, de mondjuk angol mellé egy skandináv nyelv jól tud jönni.
2023. jún. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5%
Semmi biztosíték rá hogy valaha is megtérül a befektetett időd, pénzed, energiád.
2023. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ha perfekt vagy angolból az bőven elég a legtöbb helyre. Emellé én a németet javaslom, ez a 2. legnépszerűbb nyelv az országban és ha kimennél Ausztriába/Németországba/Svájcba szintén nagy hasznát veheted.
2023. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!