Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit érdemes dolgozni másodállá...

Mit érdemes dolgozni másodállásban, fizetés kiegészítés képpen?

Figyelt kérdés
Jelenleg 12 órás műszakban dolgozom egy vagyonvédelmi cégnél tehát van, hogy egymás után megyek többször, van, hogy napokig nem kell bemennem. Viszont ezen kívül máshoz nem értek. Ha másodállást szeretnék vállalni, akkor be kéne tanulnom vagy elvégezni egy tanfolyamot. Vannak másodállásban végezhető munkák, ami a főállás mellett végezhető hosszabb ideig?

2023. jún. 20. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Étel házhoz szállítás.
2023. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Network marketing, online tőzsde.


Két lehetséges ötlet, amivel lényegesen többet tudsz keresni, mint amennyit a rabszolgatartód dob alamizsnaként.

2023. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Én hasonló cipőben vagyok mint Te :)


Portásként dolgozom a főügyészségen de lényegében semmit nem kell csinálnom, csak ülök egy monitorokkal felszerelt teremben 12 vagy 24 órában, és erre kapok nettó 350 ezer körül pótlékokkal.


Én mellette projekt alapon dolgozom kutatóként az Európai Űrügynökségnek, részt veszek nemzetközi űrkutatással és részecskefizikával kapcsolatos projekteken, mert ezt munka közben is tudom csinálni, mivel általában az a lényeg hogy határidőre legyek kész vele. Ráadásul pozitívum hogy bizonyos esetben amikor nagyobb számítási kapacitást igénylő modellezési feladatot csinálok (pl: numerikus differenciálegyenletrendszereket oldok meg többdimenziós hipertérben) vagy deep neurális hálózatot tanítok aminek szintén hosszú a futásideje addig körbe szoktam menni az épületben hogy minden rendben van-e vagy rendelek pizzát stb... szóval így az idő is sokkal jobban telik és izgalmas is a munkám, valamint egy-egy sikeres projekt vagy publikáció után 3000-8000 € jutalomban részesülök a projekt horderejétől függően.

2023. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem, a trollok miért pontozták le a kettest, hisz tök jót írt. Két olyan melót ajánlott, ahol magadnak dolgozhatsz, nem függsz senkitől, s a 7 7napjában, a nap 24 órájában, amikor ráérsz akkor tudsz dolgozni.


Nincs főnök, nincs kullancs munkatárs.


Meló van, függetlenség van, szabadság van és pénz van.


Dehát mindenki a saját életének a kovácsa, mindenki úgy rontja el a saját és családja életét, ahogy akarja...

2023. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert csak egyet írt, az is művészi tökély szintre fejlődve kezd normálisan tejelni.
2023. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
61%
Valami fizikai munkát, ami jól kimozgatja az izmaidat.
2023. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!