Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy állásinterjún mi a legjobb...

Egy állásinterjún mi a legjobb indok arra, hogy miért van az, hogy egyetemet végeztem mégse azzal keresek munkát? Hanem gyári betanított munkát keresek

Figyelt kérdés
Az jó hogy az egyetem ideje alatt jöttem rá hogy nem az én világom az amit tanulok, mérnöknek se tudom elképzelni magam, de ha már addig megcsináltam akkor végig csináltam a képzést? De nem tervezek azzal dolgozni
2023. jún. 23. 12:25
 1/8 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Persze ez nagyon jó, de a legegyszerűbb ha bele se írod az önéletrajzba, én se szoktam a nem releváns képzéseket feltüntetni.
2023. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 NTBS ***** válasza:
57%
Szeretsz dolgozni.
2023. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak megkérdezik mit csináltam azokban az években amikorra nincs semmi az önéletrajzba írva
2023. jún. 23. 12:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a képlet - azt kell mondani hogy egy semmit nem érő büfészakot végeztél de rájöttél közben hogy a munka a te vilàgod ezért nagyon motivált vagy hogy nyers emberi erővel dolgozz
2023. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne írd bele az önéletrajzba. Tőlem amúgy viszonylag ritkán szokták megkérdezni, hogy mit csináltam az üres időszakban. Nem releváns képzést csináltál, otthon ápoltál egy rokont, mit tudom én. Legyen fantáziád.
2023. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3#


Bármit tudsz modnani.


Pl.: Beteg nagyszülőnek segítettél az utolsó éveiben, így nem tudták munkát vállalni.


Amúgy egy gyári munkánál nem hiszem, hogy érdekelné őket, hogy 3 év szünet van az önéletrajzodban.

2023. jún. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Sose fogom megérteni, hogy miért kell letagadni a diplomát. Nyílván ha diplomás és jelentkezett arra a munkára, akkor nem poénból jelentkezik, ebben akar dolgozni. Valaki magyarázza már el nekem, hogy ilyenkor miért hátrány a diploma? Főleg egy gyári munkás melónál.
2023. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Mert azt hiszik, hogy a diplomások okoskodóak és fellengzősek (ne adj isten okosabbak a vezetőségnél), legyen bármilyen pozíció 😅 Ami sokszor ugye igaz is, de nem mindig.
2023. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!