Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Motivációs levél bármilyen...

Motivációs levél bármilyen esetben csatolható állásra jelentkezésnél?

Figyelt kérdés

Volt már egy pár munkahelyem és szereztem tapasztalatot bőven olyanban is az évek során ami nem kifejezetten a papíron szereplő munkakörömbe tartozott. Az önéletrajzomban szereplő előző munkahelyek megjelöléseknél sincs feltüntetve, hogy az adott pozícióban mondjuk milyen vállalatirányítási rendszereket használtam vagy hogy rendelkezem gépészeti ismeretekkel, magasabb szintű informatikai ismeretekkel stb.. olyanokra gondoltam amiről nincs papírom és a munkahelyen betöltött pozícióból sem derül ki mégis tudok felmutatni benne valami féle tapasztalatot. Ezért arra gondoltam, hogy írok egy motivációs levelet amiben még feltüntetem, hogy milyen ismereteim vannak.

Ez így jó lehet vagy az önéletrajzomba kellene belecsempésznem ezeket az információkat? Elolvassák egyáltalán ezeket a motivációs leveleket vagy fölösleges vele fáradoznom (ha az előző munkahelyemből indulok ki akkor fölösleges de hátha másnak is van ezzel kapcsolatban tapasztalata).


2023. júl. 5. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges, nem fogják pazarolni az időt a motivációs leveledre. Ezeket az önéletrajzodban tüntesd fel vagy a linkedin profilodon.
2023. júl. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!