Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rosszúl mutatna az önéletrajzo...

Rosszúl mutatna az önéletrajzomon, ha az első munkahelyen két hónap után felmondok?

Figyelt kérdés
Tavaly végeztem a villamosmérnökit, és csak idén májusban sikerült elhelyezkednem a szakmában, azelőtt futár voltam fél évig. Papíron egy gyár karbantartó részlegét vezetem, de valójában mindenes vagyok. Ha a produkcióra kell ember akkor oda küldenek, ha a logisztikára, akkor odatesznek kamiont pakolni stb. Csupa olyan munkát végzek, ami nem tartozik a munkaköri leírásomba.

2023. júl. 6. 09:24
1 2
 1/15 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Ha rendesen meg tudod majd indolkoni az interjún, akkor nem para.
2023. júl. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Hát, az az igazság ezt nem lehet eldönteni. Ha valakit ez érdekel, és megnézi, és még kavarognak a fejében a Kádár elvtárs meg a törzsgárdatagság kifejezések... Akkor negatívum. Ha a sokoldalú tapasztalat kifejezés kavarog a fejében, akkor pozitívum. :) Én utoljára a mélyszocializmusban jártam úgyy, hogy ez hátrány volt.
2023. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
(az indoklás ritkán érdekel bárkit is, olyan mélyre agyilag lehatolni fárasztó)
2023. júl. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Ha ilyen helyesírással írtad az életrajzod is, akkor teljesen mindegy.
2023. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem mondanám rossz pontnak, vannak olyan munkahelyek ahol hamar levágja az ember hogy nem érdemes maradni, akkor meg a próbaidő alatt a legegyszerűbb lelépni. Inkább az a gond hogy első munkahely úgyhogy ha felmondasz alig van vmilyen tapasztalat az önéletrajzodban, így azért nehezebb új helyet találni dehát nyilván nem esélytelen.
2023. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutat majd rosszul, mert nem írod be.
2023. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapot nem kell beleírni, 1:1-ben ki lehet hagyni.

Ami sokkal furcsább, futár előélettel, műszaki/ipari/mérnöki tapasztalat nélkül karbantartás vezetés? Hol történhet ilyesmi? :D Még az is lehet, hogy jobban jársz, ha ezt így nem írod bele, mert komolytalan.

2023. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Két villanyszerelőnek vagyok úgymond a felettese, de valójában több fizikai munkát végzek mint ők.
2023. júl. 6. 10:51
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
Az a te problémád, neked kell megoldani.
2023. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"Két villanyszerelőnek vagyok úgymond a felettese, de valójában több fizikai munkát végzek mint ők"


Kit érdekel? Te vállaltad a munkát. Egy határozott és intelligens ember mint én vagyok ilyen végzettséggel autonóm önjáró robotokat programoz home officeból 1,3 millióért, nem kamionból pakolja az árut. De ha neked ennyi az össz tudásod akkor hajrá

2023. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!