Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rosszúl mutatna az önéletrajzo...

Rosszúl mutatna az önéletrajzomon, ha az első munkahelyen két hónap után felmondok?

Figyelt kérdés
Tavaly végeztem a villamosmérnökit, és csak idén májusban sikerült elhelyezkednem a szakmában, azelőtt futár voltam fél évig. Papíron egy gyár karbantartó részlegét vezetem, de valójában mindenes vagyok. Ha a produkcióra kell ember akkor oda küldenek, ha a logisztikára, akkor odatesznek kamiont pakolni stb. Csupa olyan munkát végzek, ami nem tartozik a munkaköri leírásomba.

2023. júl. 6. 09:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10 nem intelligens vagy, csak egy kis pökhedi pöcs.
2023. júl. 6. 17:38
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
#11 Jólvan fiam eriggyé feltölteni áruval a kamiont ha ennyi kompetenciád van villamosmérnökként. Én az egyéniségemnek és az óriási tudásomnak köszönhetem hogy nem süllyedek le olyan szintre hogy villamosmérnökként elmenjek árufeltöltőnek vagy portásnak hanem a szakmámban teljesedjek ki ráadásul home officeban millió feletti bérért. De nyugodtan pakolgasd a raklapokat, ezért megérte egyetemre járnod fiam.
2023. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A robotprogramozás mióta egyéniségi jegy eredménye villamosmérnökként? Most komolyan arra vered a melled, hogy robotot automatizálsz ho-ban? Szállj le arról a lóról. :D Ezrek csinálják rajtad kívül ugyan ezt, itthon is, magasabb fizuért. Nem egy agysebészet amit csinálsz, bármelyik műszeres villamosmérnök utánd csinálja tesó. :)
2023. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem is kötelező belerakni az önéletrajzodba.


Ha meg belerakod, akkor sem kell dátumokat írni, amikor pedig szóban rákérdeznek, hogy mennyi tapasztalatod van, akkor eltudod mondani, hogy azért jöttél el a másik cégtől, mert szakmailag nem láttad a fejlődést és teljesen más munkakörbe raktak, mint amire jelentkeztél. Ez szerintem elég jó érv.


Így talán előnyös is lehet, hogy a munkatapsztalatot látva nagyobb eséllyel hívnak be interjúra, majd igaz szóbeli beszélgetésen kiderül, hogy nincs tapasztalatod, de akkor már legalább elindult a beszégletés és ha szakmailag rendben vagy akkor simán felvehetnek.

2023. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én egy évet lehuznek aztán utána neki állnék keresni. Nehéz gazdasági ev lesz idén, plusz talan nem tekintenek majd rád teljesen kezdőként. Még ha sok felesleges dolog is van, legalább van egy kis tapasztalat abban hogy milyen embereket irányítani. Mondjuk ha meg felmondanek és hasonló helyzetben lennek 2 hónapot be sem írnék
2023. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!