Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Több mint 10 év munkaviszony...

Több mint 10 év munkaviszony után mernétek váltani, ha már évek óta babát szeretnétek?

Figyelt kérdés
Egyre kimerültebbnek érzem magam a munkahelyemen és nagyon sok dolog rossz irányba halad. Félek, hogy mi van ha pont akkor jön össze amikor felmondok, de így még ki tudja meddig kell várnom. Akik hasonló cipőben voltatok, hogy döntöttetek végül?

2023. júl. 6. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Semmi koze a babanak a munkahoz. Valts nyugodtan
2023. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Én max 2 évet maradtam eddig egy cégnél mert úgy lehet fejleszteni a béredet jelentős mértékben, mindig újabb bértárgyalásokkal. 10 év az borzasztóan sok idő egy cégnél, gondolom nem lehetsz a készségek embere ha ennyi ideje possadsz 1 helyen.
2023. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
önbizalom hiányzik én azt gondolom, mert folyamatosan képeztem magam munka mellett..
2023. júl. 6. 20:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha találsz jó munkahelyet miért ne? Úgyis legalább fél évig tudsz dolgozni.
2023. júl. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
#2 semmi köze a készségeknek a munkahelyhez. Én i 10 éve vagyok a helyen. mellette megházasodtam, házat vettünk, gyerekünk lett, megtanultam 2 nyelvet, felépítettem egy vállalkozást, és a munkahelyemen is léptem 2 szintet felfelé, pedig azt nem is akartam igazából.
2023. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én is csináltam plusz egy szakmát és egy nyelvvizsgát önszorgalomból a 10 év alatt, de ettől még a fizetésem és a beosztásom is ugyanaz maradt....
2023. júl. 6. 21:02
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka az olyan munkahely, ahol érdemes 10 évet lehúzni. Legtöbbször az ilyen "régi bútordarabokat" már nem becsülik meg, legfőképp anyagilag, de kollegálisan sem. Max 4-5 évente érdemes váltani, hogy haladjon a karriered és jobb legyen a béred.
2023. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Legtöbb esetben váltással lehet a legnagyobb fizetésemelést elérni. A 10 év egy munkahelyen már elég durván soknak tűnik, szóval most már ideje lenne.


Amiatt nem kell félned, hogy nem lesz munkád, hiszen nem úgy kell váltani, hogy felmondasz majd utána belevágsz a munkakeresésbe, hanem már most aktívan el kell kezdened keresni és amikor megkapod az ajánlatot és elfogadod, akkor kell közülnöd a munkahelyeden, hogy felmondanál.


A felmondási időt meg lazán megvárják az új munkahelyen.

2023. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ezért maradtam a munkahelyemen, mert onnan akartam szülni menni. Nagyon rugalmas volt ugyanis, senki nem nézte, mikor merre járok és ugyanez jó kisgyerek mellett is. A végén ugyan már szétuntam az agyam ott és nálunk is rossz irányba indult minden, ezért most karriertanácsadóhoz járok, hogy merre tovább.
2023. júl. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
és jutottatok már valamire a karriertanácsadóval? ő mit mond a váltási szándékodra?
2023. júl. 8. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!