Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik másodállás válasszam...

Melyik másodállás válasszam ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Szasztok.

Magamról.:Férfi, 32 éves vagyok. Megváltozott munkaképességű (Mozgásomban nem vagyok akadályozott, nem vagyok tolószékes, nem használok botot és nincs szükségem segédeszközre.) vagyok.

Van főállásom (hivatali kézbesítő, nem fáradok el tőle) ami 07:30-tól 15 óráig tart. Dorogon lakom és innen kellene felutaznom. Az utazás "ingyen van" (90%-os országbérlet + a BKV ingyen van)

Ez mellé szeretnék másodállást


1.:Csomagválogató a postánál.

Hely:Fehérakác út. Munkaerőkölcsönző hirdeti az állást. Éjszakás munkaidő H-P-ig 19:20-tól 4:20-ig. Nem tudom milyen a munka: mennyire nehéz, pörgős. A válogatást szívesen csnálnám. Viszont időben kényelmesen odaérnék, ami aggaszt, hogy mikor pihennék.


2.:Autós fizettető a McDrive-ban.

Hely:Váci úti a Tungsramnál.

Az üzemeltetető hirdeti az állást és megváltozott munkaképességűt keres, erre és a takarítói pozícióra. 4-6 órás munkarendben.

Viszont itt nem írja, hogy hánykor kell kezdeni. De ez közelebb van. Ha 17-től lehet menni akkor 21 órakor végzek és megyek haza.


Ti melyiket választanátok? Kinek mi a tapasztalata?



2023. júl. 7. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék éjszakás, részlegesen se, nemhogy állandóan. Rövid távon megterhelő, hosszú távon bár hozzászoksz, tönkremegy bele az egészséged. Nem ér annyit.
2023. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 07:30-tól dolgozol 15:00-ig és 19:20-tól dolgoznál 04:20-ig akkor tulajdonképpen mikor aludnál és mikor élnél?
2023. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es csak papíron vagyok 07:30-tól. Ha 12-re megyek fel, nem szólnak semmit csak végezzem el a munkát. Kézbesítő vagyok.


Arra gondoltam, mivel kb 6-ra érnék haza, 6 órát aludnék, annyit szoktam egy nap.

2023. júl. 7. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
ez ám az élet munka-alvás-munka
2023. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!