Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közepes minősítésű diplomával...

Közepes minősítésű diplomával és felsőfokú angol nyelvvizsgával Kelet-Magyarországi régióban lehet találni átlagos, vagy kicsit jobban fizető állást: pl: irodai munkát?

Figyelt kérdés
Akár részmunkaidős, akár teljes munkaidős munkarendben.

#Debrecen #Nyíregyháza #munkahely #(Észak)-Kelet Magyarország
2023. júl. 12. 14:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%

Én a helyedben tennék egy-két próbát pl. a National Instrumentsnél - nem is a diploma miatt annyira, mint a felsőfokú angol miatt.

Szinte az összes Debrecenben épülő nagyberuházásnál (jelenleg 18 van belőlük) igénylik a felsőfokú angolt!

Sok szerencsét!

2023. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet!


Az NI-ról hallottam hideget-meleget (bár ez sok cégnél így van...)

2023. júl. 12. 22:58
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Nincs olyan cég, amelyik mindenkinek tetszik!!!

Próbálkozz be, aztán dönts a saját tapasztalatod alapján.

2023. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Thunderfairy ***** válasza:
74%
Én mindenképpen probálkoznék valami komolyabban fizető cégnél. Ilyen tudással feldugnám az átlagos fizetésűket valahová. Legalább netto 450 000 jöjjön már össze egy felsőfokú angolal. Úgy várnám el hogy még éretségim sincsen csak egy szakmám amit nem nagyon csinálok. Igen, csak az angol nyelvtudásod miatt már megfizethetnének.
2023. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#4-es válaszoló:


Ezen a környéken az ilyen fizetéshez szerintem minimum középvezetőnek kell lenni valahol. De persze próbálkozni fogok több helyen. 🙂

2023. júl. 13. 16:49
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Kelet-Magyarország egy mordor, és nemcsak a környezet, meg az elszaporodott orkok miatt, hanem a röhejesen leszakadt fizetések miatt is. Budapesten élből 3x, a Dunántúlon meg minimum 2x annyit fizetnek és hatalmas mennyiségű munkalehetőség van, míg keleten még a híres Debrecenben is alig-alig van épkézláb állás, az is csak éhbérhez közelítő fizuért.
2023. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6-os: sajnos ebben sok igazság van.
2023. júl. 15. 12:21
 8/19 anonim ***** válasza:
Az egész ország 💩f*s munka és fizetés terén, a "nagy" Pesten is legszivesebben a minimálbért adnák mindenhol, cserébe a beledet kihajtják...
2023. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Itt keleten ne nagyon várj 400 ezres nettós bért, hacsak nem vagy spéci mérnök vagy it-s.
2023. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam 400 ezerre, még 300 ezerre sem feltétlenül, de azért ne is éhbérért dolgozzak...
2023. júl. 18. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!