Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy keressek pénzt a tiktokon?

Hogy keressek pénzt a tiktokon?

Figyelt kérdés

Azt értem, hogy az élő videók ajándékaival lehet pénzt keresni, de nem tudom, hogy Magyarországon van e ezen kívül lehetőség.

Ti tudtok valamilyen más módszert?

Előre is köszike.



2023. júl. 12. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Keresd Halmi Bencét, ő ennek a hazai szakértője.
2023. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Ha ezt itt meg kellett kérdezned, hidd el, sehogy.
2023. júl. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Lehetőség sok féle létezik. Leginkább pl. szponzorok, saját termékek értékesítése.



Lehet és érdemes is másoktól is tanulni, de azt mindig észben kell tartani, hogy minden ember és az őket követő közönség is más. Ami működik egyik embernek az ő stílusával és az arra vevő közönséggel, az egyáltalán nem biztos, hogy ugyanannyira működik másik embernek más habitussal és másra vevő közönséggel.


Amíg nem csinálod, addig semmit nem tudsz megállapítani róla, hogy milyenek a lehetőségeid. Ha csinálod és nem működik, akkor érdemes kielemezni, hogy mit miért és hogyan csináltál eddig. Megvizsgálni, hogy mi mennyire működik. Meg kell próbálni visszafejteni, hogy mi lehet az oka, hogy nem működik. Aztán ezeknek a vizsgálatoknak a fényében tudatosan kell módosítani a próbálkozásokon, majd egy idő után újra megvizsgálni, hogy a változtatások milyen mértékben jártak sikerrel, ami működik a változtatásokból, azt megtartani, ami nem működik, azon tovább változtatni.

2023. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Leginkább úgy hogy nem nézed tovább és tanulsz helyette.
2023. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Én így kerestem pénzt a tiktokkal: letoroltem, tanultam és indítottam egy értelmes vállalkozást. Ennek pár éve.
2023. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!