Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Régebben olvastam/láttam...

Régebben olvastam/láttam olyan hirdetéseket, hogy vkik lakhatást adtak ház körüli munkákért vagy házimunkáért cserébe, de csak véletlenül láttam ezeket. Most viszont érdekelne, de nem találok ilyet. Hogyan keressem?

Figyelt kérdés
Illetve, ha tudtok ilyet konkrétan, link vagy egyéb elérhetőség is érdekel.

2023. jan. 26. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ilyeneket látni. Egyébként én csináltam ilyesmit, de a munka mellett (nem teljes munkaidőben) a lakbér felét fizetnem kellett. :(
2023. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Hallatlan, hogy a lakbér felét kifizettették veled, kedves első :D
2023. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem, a kérdező olyat keres, ahol a munka fejében teljesen ingyenes a lakhatás.
2023. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szabad Földben szoktam ilyeneket olvasni.


De a házak nem felelnek meg a mai igényeknek.

2023. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 arpi1969 ***** válasza:
állattartó milliomosok a tanyáikon szállást és fizetést is adnak bentlakó állatgondozóknak, ahol mondjuk lovakat tartanak olyan helyeken kell érdeklődni (vagy más állatokat)
2023. szept. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!