Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatok valós home...

Hol találhatok valós home office munkákat?

Figyelt kérdés

Olyan hivatalosan bejelentett munkát keresek a jelenlegi munkám mellé (akár külföldit), amit 100% távmunkában tudnék végezni. Vannak olyan eldugott gyűjtőoldalak (esetleg Facebook privát csoportok), ahol találhatok ilyeneket?

Dolgoztam már így, kaptam egy laptopot, kiadták a munkát, megcsináltam, dokumentáltam, és kaptam a fizut, csak sajnos határozott időre, és nem tudtak utána meghosszabbítani.

A Profession.hu-n van néhány hasonló, de valahogy a munkáltatók sincsenek tisztában a "home office" és "home office lehetőség" kifejezések különbségével.

A Facebook tele van távmunkákat hirdető csoportokkal, de unalmas, amikor minden 2. hirdetés arról szól, hogy nem kell semmit csinálnom, és cserébe havonta milliókat kereshetek, vagy épp házalni kell, vagy csapatot építeni, de "amúgy nem MLM" ...

Ahogy azt is meguntam, amikor külföldi oldalak hirdetnek távmunkát nagyon komoly keretek közé építve, közben irreális elvárásokat támasztanak fillérekért.



2023. júl. 21. 09:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%
Én se értem. Ha megvan a végzettség, akkor ugyanúgy kell keresni HO munkát, mint nem HO munkát. Nincs külön titkos oldal, ami csak Home Office munkákra van fenntartva.
2023. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

#10: a leírás akkor továbbra is smafu? :D "A Profession.hu-n van néhány hasonló, de valahogy a munkáltatók sincsenek tisztában a "home office" és "home office lehetőség" kifejezések különbségével."

A kérdés továbbra is az, hogy HOL találok olyat, esetleg van-e olyan magyar/külföldi gyűjtőoldal, ahol kifejezetten valós és teljes mértékben otthonról végezhető home office munkákat találok. Ha nincs, az sem baj, elválogatok én, de egyszerűbb lenne, már eleve olyan lehetőségek közül válogatni, amik úgy hirdetik magukat, hogy a home office az home office, és nem csak mondjuk heti 1x.

2023. júl. 21. 13:45
 13/25 anonim ***** válasza:
56%

#12

De ez értelmetlen kérdés. Ugyanott találsz ilyen munkát, ahol bármi másmilyet is. Álláshirdető portálok, munkahelyek saját weboldala, közösségi médiás csoportok, stb.

Vagy szerinted van valami titkos hirdetőplatform erre, amit csak a beavatottak ismernek? :D

2023. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

#13: nem titkos oldalt keresek, hanem olyat, amilyet nem ismerek (ha van). Nem tartom magamat annyira egoistának, hogy azt higgyem, nálam senki, semmit nem tud jobban. Egy egyszerű kérdést tettem fel, és ha valóban nincs, elfogadom, nem fogok eretvágni magamon, mert szimplán érdeklődési céllal írtam ki (bár elgondolkodok rajta, hogy legközelebb inkább az AI-t kérdezem meg...)

Az is lehet, hogy írok a Profession-nek, hogy gondolják át a "home office" kategóriát, és mellé vezessenek be egy "home office lehetőség"-et, hogy a kettő legalább ilyen téren elkülönüljön egymástól.

2023. júl. 21. 13:55
 15/25 anonim ***** válasza:
74%

Külön oldalt erre nem fogsz találni, max oldalakon bellül tudsz hibridet vagy távoli munkát beállítani(pl linkedin)


Vagy csinálhatsz freelance munkát a fiverr és egyéb oldalakon keresztül amik természetükből adódóan home office munkák lesznek.

2023. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
27%
Ha lenne bármilyen értelmes végzettséged, tudnád, hogy nem fogják neked külön portálon hirdetni a HO munkákat, hiszen maga a munkavégzés HELYE nem ad okot arra, hogy új dimenzióban legyen. Specifikusan keress rá a szakterületedre, és azok között találhatsz HO munkát, vagy akár bértárgyalás során is bedobhatod az ötletet.
2023. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%
A kérdést páran nem értik. Fölösleges kekeckedni a kérdezővel. Aki tud segítsen. Ennyi a lényeg.
2023. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
55%

flexjobs.com

weworkremotely.com

remote.co

workingnomads.com

2023. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

#18: köszi, ezek közt már akad olyasmi, mint amire gondoltam.

#17: az a baj, hogy a leírást sem olvassák el, mert akkor (szerintem) egyértelművé válna. De ha nem, az is baj...

#15: ezek a freelancer hülyeségek nem bejelentett távmunkák és nem is aprópénzre van szükségem. Többször futottam már neki, és több negatív tapasztalatom származott, mint pozitív.

#16: nem tudom, hogyan függ össze a végzettségem azzal, hogy milyen oldalak léteznek, és milyenek nem. Miért lenne olyan földtől elrugaszkodott dolog az, ha Magyarországon is létezne egy külön oldal, ami kifejezetten HO munkákat hirdet? És továbbra sem távmunka LEHETŐSÉGRE van szükségem (ahogy azt le is írtam), hanem 100% távmunkára, ami kicsit késő, ha csak a bértárgyaláson derül ki, hogy "ja, ti a HO-t úgy értettétek, hogy 5-ből 1-et?".

2023. júl. 24. 08:07
 20/25 anonim ***** válasza:
81%
Néztem pár éve statisztikát, ha jól emlékszem akkor itthon kB a melók 5 százalékánál van home office lehetőség. Asszem EUn belül ilyen téren az utolsó három országban voltunk, és ezek mind keleti orszagok. Eus átlag asszem 10-12 százalék volt, az első három országban Finnország, Írország és Dánia asszem 20-25 % korul. Ott azért minden negyedik pozicio betoltheto mar ilyen módon, ami jelentős. Szoval a nyugaton azert ez működik. Furcsa módon nálunk meg nem tartják jó dolognak
2023. júl. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!