Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki szép, az több borravalót kap?

Aki szép, az több borravalót kap?

Figyelt kérdés
2023. júl. 21. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki szép, annak minden könnyebb. Tényként mondom, hogy az előnyös külső előny.
2023. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Lehetnék akármilyen szép, nálunk nincs borravaló, nem emberekkel foglalkozom.


De igen, lehet benne valami. Vagyis inkább aki szimpatikusabb

2023. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem feltétlenül, mert azt a kiszolgálásért adják. Nézhetsz ki bárhogy, ha paraszt vagy nem fogsz kapni.
2023. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy van, aki azért is ad, mert dekoratív, aki kiszolgálja, de engem ez nagyon nem érdekel.


Pár hete voltunk egy étteremben, egy nagyon szép arcú hölgy szolgált ki minket, beszéltünk is erről, hogy milyen arányos arca van, de közben 45 percet vártunk az italunkra is, mert elfelejtett minket, nekiállt beszélgetni az egyik vendéggel, aki az ismerőse volt. Mikor jeleztük, hogy már várunk egy ideje, kb leb*szta elénk az innivalókat, mert szólni mertünk. Utána kihozta, amit kértünk enni, de más körettel, mint amit rendeltünk. Nem szóltunk volna, de amit kihozott, arra allergiás volt az egyikünk. Erre azt mondta, hogy sajnálja, de nincs csere, mert ezt kértük. Mondta a barátnőm, hogy miért rendelt volna olyat, amitől reggelig hányni fog? Erre nagy szájhúzogatással kihozták, amit valóban rendelt. Ezután teljesen le voltunk tojva, egyszer se jött oda hozzánk a pincér, hogy kérünk-e még valamit.


Én még szerettem volna rendelni egy innivalót, ezért egy másik pincért kértem meg, aki felírta, majd sosem hozta ki :D amikor fizettünk, eszünkbe se jutott borravalót adni.

2023. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

En pont par napja neztem az Allitolag musort. Ott is a jattolast vizsgaltak, igaz mellmeret alapjan. Es egyertelmuen tobb jattot kapott ugyanaz a no egyre nagyobb mellekkel..

Nyilvan hasonlo lehet ez a szepseggel.

2023. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!