Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki Magyarországon finoman...

Aki Magyarországon finoman szólva nem volt eddig a munka hőse, az Németországban szobalányként mennyi eséllyel indul?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, kitalálta hogy kimegy szobalánynak. Itthon már évek óta csak teng-leng, hol dolgozik valamit, hol nem, ha főnöke van nem bírja, legalábbis a kritikát tőle, meg a szerinte tiszteletlen hangnemet.

Én nem adok neki kint sok jövőt, már ha felveszik egyáltalán, mert a nyelvet persze nem beszéli, de szerinte van kint csomó magyar, majd valaki biztos segít. Munkát már én is adtam neki, otthonról végezhetőt, napi pár óra alatt kereshetett egy majdnem 200.000-es nettót, bejelentve, de az se csinálta, most már 3 hónapja csak 1 napot dolgozott. Gyakran be is piál, elalszik ha fel kell kelni.

Ismerősöktől hallottam, hogy a németek finoman szólva nem tartják sokra a magyar munkaerőt, meg ott más a munkatempó mint itthon, sokkal keményebb, és nem kérnek semmire, hanem utasítanak. Szerintetek érdemes így nekimenni egy ilyen útnak? Mert szerintem csak még jobban elvenné a kedvét a munkától. Amúgy 23 éves, szóval még itthon sem keresne rosszul a 25 éven aluli kedvezmény miatt. Csak hát szerinte itt minden rossz (pl nem házasodhatnak a melegek, meg fúj Orbán), ott kint meg minden tökéletes.


2023. júl. 24. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pénz beszél.
2023. júl. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi eséllyel, mint bárki más.
2023. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!