Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A budapesti Morgan-Citi-Blackr...

A budapesti Morgan-Citi-Blackrock mennyire jó hely pályakezdők számára?

Figyelt kérdés

2023. aug. 13. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem sok értelme van ezeknek a kérdéseknek, szállítói folyószámlákat fogsz könyvelni, vagy kvantitatív modelleket építeni?
2023. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Milyen terulet? Ha penzugy, akkor pl. jo, ha IT, akkor meg pl. jobb valamelyik tech ceg.
2023. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
1-es, fogalmad sincs mi folyik ezeknél a cégeknél ezek szerint :)
2023. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hahahaha, szerintem meg neked nincs fogalmad :)

Azt hiszed, hogy bekerülsz majd a kis papíroddal, és a wall street farkasát fogod átélni :D

2023. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy wall street farkasa lesz, de először mindenki bárányként kezdi.
2023. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha SSC pályára készül akkor tökéletes, ha pénzügyire akkor már nem feltétlen. A budapesti munkahelyek közelebb állnak az indiai irodákhoz fontosságban, mint a nagy pénzügyi központokhoz.
2023. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam MS-nél fél évet pénzügyön gyakornokként. Az a tapasztalatom, hogy közgazdasági ismereteket kevésbé, vagy csak nagyon elméleti síkon tudsz elsajátítani. Ellenben automatizálásban, folyamat optimalizálásban óriási tapasztalatot lehet szerezni.

Emellett fontos megjegyezni, hogy mivel mindkét cég nagy név, a közgazdász egyetemisták nagy része megfordul ott, így könnyű bővíteni a kapcsolati hálód. Szintén azért, mert híres cégekről beszélünk, igen jól mutatnak az önéletrajzban, főleg, hogy folyékony angol nyelvtudásról tesznek tanúbizonyságot.

Pénzügyön kívül nem igazán tudok nyilatkozni, de szerintem érdemes lehet SSC-k mellett tech és tanácsadó cégeket is kipróbálni, hogy kicsit bővítsd a perspektíváidat.

2023. aug. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Baluba ***** válasza:
100%
Qantitative szakról szerintem kimondottan jó első munkahely, mindig vannak üres pozíciók, nagyon alacosny az átlagéletkor, kellemes átmenet az egyetemről a munka világába. Persze a többség 1-3 éven belül lép, ahogy az rendjén is van egy pályakezdőkre specializálódott helyen. Azért aki nagyon maradni akar, vannak előrelépési lehetőségek is.
2023. aug. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hol vannak azok a mindig üres pozíciók? A három felsorolt cégnél én leginkább tapasztalt vagy gyakornoki helyeket látok, junior pozit alig.
2023. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hiring freeze van MS-nél, csak nagyon kevés pozi van megnyitva.
2023. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!