Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a LILD-ben dolgozni?

Milyen a LILD-ben dolgozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már dolgoztam 1x a Pennyben, 2 napot bírtam csak nem nagyon voltak segítőkészek és ez zavart engem ezért hagytam ott. Most van LILD-nél felvétel, 6 és 4 órás munkára. Nekem valaki azt mondta, hogy nincs is szabadnapjuk, mert szabadnapon kell bemenniük 4 órára meg hasonló dolgokat mondtak. Mi az igaz ebből? Aki dolgozott már LIDL-ben tudna nekem mesélni a tapasztalatairól?

2023. aug. 15. 02:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Kihajtjak a beled. Ugraltatnak ossze vissza. Idegbetegek a dolgozoik ,speedet szednek.
2023. aug. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem nem nekem való 20 évesen, a Penny sem jött be a viselkedésük miatt.
2023. aug. 15. 03:04
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Mint vasarlo latom, hogy egy aruhazban mindig van mit es kell is csinalni. Szoval egy muszak nyilvan nem arrol szolhat naluk se, hogy 10 percenkent ragyujthatsz es fel orankent kavezol meg pihengetsz egy irodaban. A tarsasag meg attol fugg az adott boltban milyen a munkakozosseg. Lehet jo es rossz is, mint mashol. A kisfonokok meg altalaban lefele taposnak es cseszegetnek majd, mint minden munkahelyen. Ha dolgoztal mar aruhazban, van tapasztalatod, gondolom nagy meglepetes nem fog erni. Nem hinnem, hogy rosszabb egy lidl, mint egy tesco vagy cba.
2023. aug. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
83%

Penny érdekes, ott mintha megengedett lenne a vásárlók pofátlan leugatása, egy-egy senki pénztáros által.

Ezen még dolgozhatnának esetleg.

Máshol nem tapasztaltam ilyet, pedig több helyre is járok.

2023. aug. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Igen, ilyet én is tapasztaltam. A Pennyben az árstopos időszakban vettem három kiló lisztet, de két kiló volt a határ, viszont az egyik rozsliszt volt, ami nem számít bele. fizettem az automatánál, erre ott ugrált a csaj, mintha tolvaj lennék, hiába magyaráztam, hívta a biztonsági őrt. A biztonségi őr nekem adott igazat, a csaj égett is, de odáig nem jutott el, hogy elnézést kérjen, az őr kért helyette elnézést.


Olyan is volt korábban, hogy egy biztonsági őr minden egyes vásárló táskájába bele nézett vásárlás után.


Láttam én már csótányt is bent, amire szóltam, erre azt mondták, hogy az normális.


Volt egy Spar a közelünkben, ott előttem cimkézték át a dátumot a csomagolt húson, meg volt olyan, hogy a kiszakadt sót összesöpörték, egy zacskóba tették az ocsmány csomagolásával, és akciósan árulták. :D

Vagy hogy mért reklamálok, hogy az akciós árú drágább, mint az eredeti ár.

A számok meg olyan aprók, és a betűtípusok olyan megtévesztőek, hogy simán össze lehet téveszteni. Volt, hogy selejtet árultak, pl. lyukas focilabdát, de nem mondták, hogy selejt, vagy értékcsökkent, hanem hogy akciós...

Ha panaszt írtam, abban sose adtak megnyugtató választ, hanem kifogást, hogy miért nem szóltam az üzletvezetőnek, vagy simán lehazugoztak.

2023. aug. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

A Lidl-ben sokat kell dolgozni, de dupla fizetésért. Nem mindegy. Ha soknak találod akkor majd keress nyugisabb helyet, de szerintem érdemes kipróbálni.

A nincs szabadnapot azért sem hiszem el mert 7 napot dolgozni egy héten illegális. Ahogy írtad megteheted ha nem tetszik a rendszer, de ugyanúgy ők is megtehetik hogy nem hívnak be ha nem akarsz tulorazni. Azt azért tudd hogy valamennyi túlórára kötelezhetnek.

2023. aug. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
*próbaidő alatt megteheted hogy nem mész be többett dolgozni ha nem tetszik..
2023. aug. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Lidl-ben sokat kell dolgozni, vásárlóként is lehet látni rajta
2023. aug. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Nekem már attól elegem lenne, hogy füles, mikrofon rajtam, magyarán bármikor lehallgatnak, plusz kamera is, és a főnök hajcsárkodik.
2023. aug. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
A kamera a kasszást is védi, jó ha van. Főnök mindenhol van. Gondolom a fülesen van egy kapcsoló, így tudnak beszélni egymással. Nem rossz ötlet, mert így nem kell egymást keresni ha kérdezni akarsz valamit pl az éppen raktárban lévő embertől, nem kell egymás után kiabálni, egymást keresgélni..
2023. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!