Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fizetési előleget lehet kérni...

Fizetési előleget lehet kérni multiknál is?

Figyelt kérdés
Pontosabban a PwC érdekel. Pályakezdő vagyok, 7 hónapja dolgozom a cégnél, átnéztem a szabályzatot és az előlegkérésről nem találtam leírást. Szükségem lenne kb 700 ezer Ft-ra, amit ahogy számoltam 5 hónap alatt a béremből levonással tudnék is könnyen fedezni. Hitelt ilyen kis összeg miatt nem szívesen vennék fel.

#fizetés #multi #előleg #Munkabereloleg
2023. aug. 15. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2023. aug. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Sehol nem fognak majdnem fél éves fizut előre megadni. Sajnálom de ez van. Marad a hitel.
2023. aug. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahol van fizetési előleg (nem Pwc de hasonló multinál tapasztaltam) ott is maximum a következő havi fizetésed kapod meg előre. Nem veheted fel úgy, mintha ingyen hitel lenne amit fizuból törlesztesz, ilyen opció sehol sincs.
2023. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Kb 1.5 havi fizetésem szeretném egyben kérni. Viszont akkor marad a hitel. Köszönöm a válaszokat!
2023. aug. 15. 16:03
 5/10 qkker1 ***** válasza:
100%
Létezik még a "vállalati kölcsön" csak egyre kevesebb helyen.
2023. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van, logisztika, multi.
2023. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni, nálunk is van ilyen, igaz nem multi, hanem mocskos magyar KKV.
2023. aug. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk van ilyenre lehetőség, de fél év a max ami alatt visszatörlesztik. Másfél havi fizut simán adnak így. Aki azt írja, hogy ilyen nincs, azok droid rabszolgák valami kis pityu kft.-nél, és a főnöküktől félnek mint a kutya a vihartól. Kérdezz rá nyugodtan, max azt mondják, hogy nem, vagy ennyit nem.
2023. aug. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem előleg hanem vállalati kölcsön és szinte biztos, hogy egyedileg bírálják el. Kétlem, hogy éppen cska lejárt próbaidő után már adnának. De ez csak akkor derül ki, ha megkérdezed
2023. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

Munkabér-előleget bármelyik munkáltatótól lehet kérni. Az, hogy biztosítják-e kizárólag a munkáltatótól függ. De kérni lehet.

Nálunk is van ilyenre lehetőség. Eddig még mindegyik munkahelyemen volt. Beszéljünk akár 60 fős Kft-ről, vagy közigazgatásról, vagy akár multiról.

2023. aug. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!