Elmenjek tanítani?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, fél éve dolgozok egy profi sportcsapatnál mint technikai vezető. Sportszervezői diplomát szereztem, és levelezőn csinálom a sportközgazdász mestert. Viszont tegnap megkeresett a volt iskolám igazgatója,hogy nem szeretnék-e elmenni hozzájuk tanítani testnevelést.


Fizetés kb ugyan annyi lenne, kevesebb lenne a munkaidő és több szabadság lenne ha tanítani mennék. Viszont a jelenlegi helyzet miatt nem tudom,hogy jó döntés lenne-e. (Státusztörvény stb) Gondolom nagyon kell nekik a tanár hiszen jövőheten már alakuló értekezletek vannak az iskolákban és gondolom nem sikerült tanárt találni.


Ti váltanátok ha fizetés különbség nem lenne de több lenne a szabadidő? Viszont csupa rosszat hallotok a tanári pályáról?



2023. aug. 18. 10:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Tanár soha
2023. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%
Teljesen mindegy szakmai fejlődés szempontjából, ilyen értéktelen diplomával mint sportszervező vagy sportközgazdász úgysem futsz be nagy karriert úgyhogy inkább a kevesebb munkát és több szabadságot választanám.
2023. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
A több szabadidőt hogy gondolod, mikor az iskola nem annyiból áll, hogy bemész órát tartani? Értekezlet, adminisztráció, netfit, iskolai programok, tesisként szakkörök, nyilván négy után, mert akkor érnek rá a gyerekek. Ezekért plusz pénzt nem kapsz. :D De tudod mit, menj el, akkor legalább megtudod.
2023. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szeretem az olyan embereket mint a kettes válaszadó 🤣. Az meg se fordul a fejében hogy a sporttal akarok foglalkozni most is és a későbbiekben is. Gondolom neki csak az orvosi meg a mérnöki diploma a valami xd.
2023. aug. 18. 11:00
 5/16 anonim ***** válasza:

Semmiképp se, 3-as jól leírta


Egy volt tanár.

2023. aug. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mivel az előző szezonban sokszor volt olyan hogy ha messze volt bajnoki akkor már előző nap elutaztunk a csapattal. Tehát ott 2 napig nem tudtam hazamenni. Ez az 1 dolog amit nem szeretek a munkámban.
2023. aug. 18. 11:37
 7/16 anonim ***** válasza:
Az emberek nem nagyon vannak tisztában azzal hogy egy tanári munka mivel jár. Ezért hangoztatják sokan azt hogy sok szabadidő meg kevés munka bla bla bla.. Hát figyelj kérdező, próbáld ki aztán meg hátha jobban becsülöd a tanári munkát :D
2023. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom miért írjatok azt hogy alábecsülöm a tanárok munkáját stb stb. Nagymamám és anyukám is tanár. Tisztában vagyok a helyzetükkel és hogy mennyit kell dolgozni.
2023. aug. 18. 12:04
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
És még úgy is tanár akarsz lenni? 😵 menekülj!
2023. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Anyád tanár és ennek ellenére te is az akarsz lenni ?
2023. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!