Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri kimenni dolgozni még...

Megéri kimenni dolgozni még betanított munkásként is Ausztriába, vagy Németországba?

Figyelt kérdés

2023. aug. 18. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemetbe 12 euró a minimálbér! Döntsd el te.
2023. aug. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
nekem nem, másnak igen.
2023. aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Légyszi értelmes válaszokat!
2023. aug. 18. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen értelmes választ akasz? Nem ismerjük a háttered…


Ha most keresel nettó 600-800ezret akkor nem feltétlen, ha minimálbéren tengőtsz akkor fixen.

2023. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
250 ezret keresek
2023. aug. 18. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Általában 10-12 euró /óra az órabér

Számold ki hogy neked megéri e

2023. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szerintem megeri, de nem igazan birsz hosszutavban gondolkodni attol fugg milyen a munkakorod. En spec 3000 eurot keresek de egy otvar budos cgany elet ez itt kint. Csak a kajara kell koltenem, egy telephelyen lakok ahol van ketto kontener. Gyakorlatilag vegzel, es atgyalogolsz a piheno kontenerbe. Havi 2500 eurot felreteszek, de gyakorlatilag ejjel nappal itt elek. Jovore biztos hogy hazamegyek a felepitett hazamba, nem erdekel a gazdasagi helyzet se semmi. Tisztaban vagyok vele hogy negyedet fogom keresni de legalabb lesz eletem.

Mindenki csak a penzt latja, de hidd el kijossz megtapasztalod.

Kerdes hogy kivel berled majd a szobat, hanyan vagytok egy helyen, van e bolt a kozelben, ha ritkan jarsz haza elfelejtheted a komoly parkapcsolatot, szexualis igenyei is vannak az embernek joreszt azt is ha csak nem krvazol vagy olyan munkakorben dolgozol ahol birsz nokkel ismerkedni. Tartsd szamon ezeket a dolgokat aztan donts. A penz biztos hogy nem boldogit onmagaba csak szolok:) Ha kepes vagy 3 evet raaldozni az eletedbol minimum csak akkor eri meg igazabol.

2023. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!