Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Matematika korrepetálás...

Matematika korrepetálás egyetem mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most kezdem a 3. félévem programtervezőin, és relatív jól megy a matek, szerintetek reális lehet közép/emelt matek érettségi korrepetálást tartanék 2400ft/60perc?


2023. aug. 20. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Olcsón adod magad, de miért ne lenne reális? Jó középiskolai matektanárod volt? Ha igen, akkor elsőre az ő módszereivel próbálkozhatsz.
2023. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Kezdetnek reális, bár hozzáteszem mikor én készültem matekból 7 éve akkor már 5000ft volt a 1.5 óra. (Nyugat MO)
2023. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is olcsó. Miután adózol belőle alig jut neked valami. Szerintem minimum dupláját kellene kérned.
2023. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1millio valameddig nem adokoteles, csajom meg konyvelo :)
2023. aug. 20. 13:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Annak ellenére többet kellene kérned, ha ennyire túl olcsó vagy, azt hiszik, nem tudsz semmit.
2023. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-nek van igaza, ha nagyon a piaci ár alatt dolgozol, nem fognak komolyan venni.
2023. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Csajod elég buta akkor. Sosem bíznám női könyvelőre a vállalkozásom. :D

Üzleti tevékenységet tervezel végezni.

2023. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D mert? nappalig tagozat mellett x összegig adómentes vagyok
2023. aug. 20. 19:26
 9/10 anonim ***** válasza:
én 2006-ban diplomaztam, előtte analízisből korrepetáltam az alattam lévő évfolyamon tanuló csajokat (juj de csinosak is voltak:), de már akkor 2000-et fizettek 1 órára.
2023. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Emlékszem, hogy nekem kb 10 éve, amikor még gimnáziumban jártam akartak ennyit adni, hogy egy általános iskolás matekkal küszködő lányt korrepetáljak. Ez már akkor kevés volt és visszautasítottam.


Én amikor egyetem alatt akartam fizikánál segítséget kérni, akkor 7.000 / órát kértek tőle kb 4 éve. Persze csak pár órára mentem és utána rájöttem, hogy haszontalan volt és jobban tanultam magamtól.


Meg még van egy ismerősöm, aki angol órákat tart kb 8.000 / óráért mostanában vidéken (Fót).


Szóval én tennék rá egy 3-4x szorzót.


"1millio valameddig nem adokoteles, csajom meg konyvelo :)"

":D mert? nappalig tagozat mellett x összegig adómentes vagyok"


Ezeket értem, de ezt az "X" összeget úgy is eltudod érni, hogy fele vagy negyed annyi tanítványod van és így több időd van az egyetemre és barátnődre. Ha nagyon közel került az összeghez csak abba hagyod vagy pedig eleve úgy számolod ki, hogy hány diákot tudsz elvállalni, hogy benne maradj az összegben. Nem azt kéne csinálnod, hogy a lehető legolcsóbban dolgozol, hogy ne hogy adóznod kelljen.

2023. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!