Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem a Bellozoba...

Jelentkeztem a Bellozoba dolgozni. Milyen kérdések várhatóak a telefonos megkeresés során?

Figyelt kérdés
Neten jelentkeztem, és azt írták telefonon keresni fognak. Mire számítsak?

2023. aug. 21. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Hány fokon kell sütni a pizzát, mi a neve a különböző tésztáknak, ismerned kell a bellozo termékeit meg ilyenek
2023. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De erre nem később tanítanak meg? Csak úgy honnan kéne tudnom?
2023. aug. 21. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

"De erre nem később tanítanak meg? Csak úgy honnan kéne tudnom?"


Tanfolyamra jelentkeztél vagy állásra?


Ha az utóbbi és ilyen alap dolgokat sem tudsz akkor felejtsd el, nem értelmi fogyatékosokat keresnek, hanem olyanokat akik a munkábaállásuk után el tudják látni a feladatot.

2023. aug. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az oldalon azt írták, jogy mindenre megtanítanak.

Te ezeket tapasztalatból írod?

2023. aug. 22. 05:56
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Igen tapasztalatból írom étteremvezetőként (bár nem a Bellazoban dolgozom), hogy aki olyan alapokkal sincs tisztában, hogy hány fokon kell sütni a pizzát és milyen pizzatészták léteznek valamint életében nem gyúrt pizzatésztát soha olyanokra nincs szüksége egy cégnek sem.


Senki nem analfabétákat keres, akiket teljesen 0-ról kell betanítani és az életében akkor lát először pizzát, hanem olyanokat akik legalább az általános alapokkal tisztában vannak, a best practice-t pedig megmutatják, hogy mit hogyan "szokás" csinálni az adott helyen...

2023. aug. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!