Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki nem elég szép, azt itthon...

Aki nem elég szép, azt itthon miért nem veszik fel egy Mekibe sem?

Figyelt kérdés

Külföldön bezzeg nem kell modellnek lenni ilyen egyszerű munkákhoz...

Ott láttam idősebbeket, csúnyábbakat is bőven...itthon miért szépségverseny a legtöbb állásinterjú?



2023. aug. 22. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont a mekiben nem tapasztaltam ezt. Bemész bármelyik mekibe a városban, azért nem modellekkel fogsz találkozni, hanem jórészt pattanásos tinikkel inkább.
2023. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akárhány mekiben voltam valahogy még sosem találkoztam szupermodellekkel (gondolom épp szabadnaposak voltak). Arra nem gondoltál esetleg hogy túl lassú / esetlen vagy a munka elvégzéséhez és ezért nem alkalmaz egy meki sem?
2023. aug. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lilluci27 ***** válasza:
100%
de
2023. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Annyita rusnya vagy, hogy még krumplit sütni sem vesznek fel? Szentségesúristen.
2023. aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja amúgy a Mekiben már automatából rendelnek nem is látják az étkezők hogy hogy nézel ki, nem egy front end meló mint a pincérkedés hogy számítson a megjelenés.


Vagy annyira ronda vagy hogy még a hamburgerhús is elszalad ha meglát? 🤣

2023. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik mekiben dolgoznak modellek?
2023. aug. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Keress valamilyen más kifogást, amiért nem akarsz dolgozni.
2023. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen, Palvin Barbi is nyilatkozott a múltkor, hogy ha vége a bulinak, akkor jelentkezik a kőbányai Mekibe, de kicsit tart tőle, hogy a külseje megfelelő legyen!
ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!