Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora fizetési igényt...

Mekkora fizetési igényt lehetne mondani egy ilyen pozícióra?

Figyelt kérdés

Régóta dolgozom egy cégnél, most felajánlottak egy másik pozíciót, ami több felelősséggel és munkával is járna.

Egyelőre a pénz még kérdéses, de nekem ettől függne, hogy elvállalom-e vagy sem.

Egy viszonylag nagy üzemnek az egyik felét kellene vezetni, nagyjából olyan műszakvezetői szinten. 2 műszakos munka, én lennék az egyik műszak főnöke. A másik vezető elvileg nettó 400 körül keres, viszont nekem a mostani munkám egy része is megmaradna valószínűleg.

Ti mennyit kérnétek REÁLISAN ezért a munkáért?

Nettó 450-re gondoltam első sorban, szerintetek ez sok vagy lehetne még többet is kérni?

Elvileg a másik műszakvezető órabérben dolgozik, de én inkább afelé hajlok, hogy fix bért kérjek (elméletileg lehetséges ez).



2023. aug. 25. 13:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
#20 Te is hazudsz. Sehol sem ennyi a fizetés diákként, még adókedvezménnyel sem. Mire jó ez a sok kamu nagyzolás?
2023. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Unatkoznak a kispistik, még tart a nyári szünidő.
2023. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!