Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelenleg mennyire éri meg...

Jelenleg mennyire éri meg itthon futárkodni?

Figyelt kérdés

Szeretném befejezni a 3 műszakozást, illetve jobban szeretem, ha egyedül végezhetem a munkám, nincsenek körülöttem folyton zsüzsgő emberek. Szeretek vezetni, emiatt a futárkodás is szóba jött. Mennyit lehet keresni adott futárszolgálatoknál (pl gls, dpd), illetve mennyire dobnak bele a mélyvízbe, hogy zajlik a munkakörbe való betanítás? Érdekelne még ezekmellett, hogy egy átlagos munkanap mettől-meddig tart, illetve mennyit lehet átlagosan hazavinni tisztán.

B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezem, eddig fuvarozásban még nem dolgoztam.



2023. aug. 25. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

"illetve mennyire dobnak bele a mélyvízbe, hogy zajlik a munkakörbe való betanítás?"


Milyen mély vízről vagy betanításról beszélsz? Meghaladja a kompetenciáidat hogy adnak 1 címet ahová ki kell vinned egy becsomagolt árucikket...? Mégis ehhez mit szeretnél, hónapokon át tartó onboardingolást, külön tanfolyamokat, tutorialvideót és life-coachot mert annyira magasröptű munkavállaló vagy? Azért nem egy atomreaktor biztonsági rendszeréért felelős mérnöki pozíció ez hogy túltolják. Fél óra alatt elmondják mit kell csinálni és szevasz. Ha nem vagy értelmi fogyatékos akkor fel is fogod

2023. aug. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal hajtós, de “megérős.” Viszont nem feltétlen biztos, hogy jó kanyarokat fogsz kapni.
2023. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első. Műszaki pályáról váltanék szállítmányozásra, ezért a vezetésen kívül minden folyamata idegen, és úgy érzem, hogy egy új munkafolyamat után mindenki utána akar nézni. De köszönöm a használhatatlan válaszodat!


Második válaszoló: igen, tudom, hogy lesznek rosszabb körök, leginkább most csak megélhetés szempontjából érdekelne a dolog, mivel más megyébe is szeretnék költözni, és jelenleg ezt a munkakört találom a legideálisabbnak.

2023. aug. 26. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"Műszaki pályáról váltanék szállítmányozásra, ezért a vezetésen kívül minden folyamata idegen, és úgy érzem, hogy egy új munkafolyamat után mindenki utána akar nézni"


Fogalmazhatsz szépen hogy "szállítmányozás" és "munkafolyamat" stb... a valóságban egy 8 általánost végzett szintjének megfelelő munkakörre készülsz ahol annyi a feladatod hogy kapsz x címet ahová ki kell vinni a sz@rokat. Ha ez meghaladja a nem létező képességeidet akkor szerintem menj el szórólaposnak egy aluljáróba de gondolom téged oda is évekig kell onboardingolni hogy a munkafolyamatok perspektíváihoz és priorizálási lehetőségeihez agilis szemlélettel tudj integrálódni...

2023. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

“ hogy lesznek rosszabb körök”


Nem jó-rossz körök vannak. Általában ahol több a borravaló oda olyan kolléga fog menni, aki már régebb óta dolgozik a cégnél. Stb.


Ettől függetlenül szerintem próbáld ki. Vagy ha van rá prioritásod, akkor menj kamionra.

2023. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!