Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azok a családanyák, akik...

Azok a családanyák, akik relatíve normális életszínvonalon élnek, gyerekeket nevelnek, ilyen pénztáros és társai bérszínvonalú munka mellett, ott mindig van egy jól kereső férj?

Figyelt kérdés
2023. szept. 1. 17:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Igazából nem is lényeges hogy ez annyira gyerekekre legyen kihegyezve, csak az még egy plusz nagy kiadási faktor. De gyermektelen nőkre is vonatkozhatna a kérdés.
2023. szept. 1. 17:13
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
Nincs, én azért dolgozom pénztárosként mert szeretem csinálni és ad egy stabil jövedelemforrást, ezen kívül szintén hobbiból de hirdetek az IG, FB és TikTok oldalaimon különféle luxuscikkeket, nyaralásokról töltök fel vlogot, szóval szerződök partnerekkel hogy hirdetem a szolgáltatásait amiért cserébe egyrészt ingyen igénybe vehetem azokat, másrészt pedig nyilván monetizálom a tevékenységemet, tehát az adott cégtől is kapok érte pénzt, harmadrészt pedig a megtekintések után a közösségi média oldalaktól is származik jövedelmem. Negyedrészt pedig affiliate programban ha valaki az általam hirdetett oldalon rám hivatkozva vásárol terméket (pl: ruhát, divatcikket stb...) akkor további jutalmat kapok. Így azért össze lehet hozni nettó 700-900 körüli bért amiből kényelmesen meg lehet élni és semmi kockázat nincs benne nem úgy mint pl egy vállalkozásban amibe invesztálni kell az eszközökbe stb...
2023. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Mert szerinted 250-300e ft-ból él ilyen életszínvonalon?
2023. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hol keres olyan sokat egy pénztáros?
2023. szept. 1. 17:39
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
3-as: miért kellene 250-300 ezerböl élnie? Akinek van végzettsége, az simán a dupláját vagy még többet keres, nöként is-
2023. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"miért kellene 250-300 ezerböl élnie? Akinek van végzettsége, az simán a dupláját vagy még többet keres, nöként is-"


Ennek van bármi köze is ahhoz amit én kérdeztem?

2023. szept. 1. 17:45
 7/17 anonim ***** válasza:
14%

Igen, van.


42 F(érj)

2023. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
#5 Nem, pénztárosként és más hasonló végezettség nélküli betanított munkásként nem, nem keres meg többet.
2023. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédunk tanár általános iskolában. Férje valamilyen vezető egy banknál.

Van ott minden, új ház, több autó, 3 gyerek, napelemek a tetőn, hőszivattyús fűtés. Gondolom nem a tanári fizetésből.

2023. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
Én hobbiból dolgozom 4 órás részmunkaidőben az Aldiban, mellette DevOps engineer vagyok távmunkában. Van olyan kolleganőm aki szintén 4 órában aldizik, mellette fent van a rosszlanyok.hu-n, így havi 1,5 milliót lazán megkeres. Másik kolleganőnek csak bejelentett állás miatt kellett, amúgy babaváróból + csokból élnek.
2023. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!