Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tapasztalatok pénztáros munkával?

Tapasztalatok pénztáros munkával?

Figyelt kérdés

A nyárra felvettek egy ajándékboltba pénztárosnak. Egy nagyon szép helyen található, annyira nem aggódom miatta, viszont van bennem egy kis feszültség, mivel ez lesz az első ilyen fajta munkám. Akiknek van ilyenben tapasztalata azok tudnának mesélni? Gondolok itt arra, hogy hogyan lehet kezelni a kissé ideggyűrő embereket, vagy a gyanúsan sétáló alakokat a sorok között?

A válaszokat is előre köszönöm, minden történet/tapasztalat több nézetet ad nekem!



2023. jún. 26. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénztárosnak vettek fel, szerintem nem a te dolgod foglalkozni a gyanús alakokkal, felesleges önkéntesrendőst játszani. Ha meg biztonsági őrnek alkalmaznak, akkor nemigen kell kezelned a pénztárgépet.
2023. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Akiknek van ilyenben tapasztalata azok tudnának mesélni?"


Majd ha te is kitartóan dolgozol, szép lassan tapasztalt leszel :D

2023. jún. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy ajándékbolt pénztáros pozíciója valószínűleg nem összehasonlítható egy olyan szupermarkettel, ahol kígyózó sorok igénylik a kasszás munkáját....


Nyilván mások az elvárások. Hibája osztom meg az én tapasztalataim, neked valószínűleg nyugisabb, lazább, kényelmesebb munkád lesz, egy ajándékboltnak is van forgalma, de az tök laza. Ha jön egy egy vásárló, becsipogod, vagy ütöd a termékeit, kifizetteted vele, és viszlát.


Az #1 válaszoló írta a biztonsági őrös cuccot... oké,hogy pénztáros leszel, de valószínűleg egyedül leszel az üzletben vagy nem is tudom, hogy épül fel egy ajándékbolt gyakorlatban, de valószínűleg te leszel a felelős, és igenis nyitott szemmel kell járnod.


Én csak kasszázok diákmunkával, de nekem is kell figyelnem, a kocsikat, táskákat ellenőrizni, hiába nem vagyok biztonsági őr, se önkéntes rendőr.

2023. jún. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Gondolok itt arra, hogy hogyan lehet kezelni a kissé ideggyűrő embereket"


Azt írtad,ez az első ilyen fajta munkád, akkor honnan jönnek ezek az előítéletek?

Szerintem ne így állj a vásárlókhoz🥺 akkor tényleg ideggyűrő lesz.


Egy ajándékboltba cuki emberek mennek be, hogy ajándékot vegyenek a szeretteiknek, szóval...

Hány éves vagy? Diákmunka?

Akármilyen korú is vagy, türelemmel legyél feléjük, ha már az első pillanatban flegmán viselkedsz velük, akkor ők is úgy reagálnak. Akkor az tényleg ideggyűrő lesz.


Amúgy...ha úgy van, inkább csöndben türj, és legyints magadban, ha megszólalsz, még az lesz a baj(ha olyan eset van).

2023. jún. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!