Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Online, alkalmi munkalehetőségek?

Online, alkalmi munkalehetőségek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, nem épp ez az az oldal, ahol ilyen kérdést érdemes feltenni, felkészültem már előre a bántó megjegyzésekre és trollokra.

Épp "itthon vagyok ragadva" zéró bevétellel, egy erőteljes pánikbetegség/generalizált szorongás miatt (amin dolgozunk egy orvossal, természetesen).

Olyan online, alkalmi munkát keresek, ami pl. adatrögzítés, videófelvétel/hanghívás begépelése, vagy egyéb egyszerű feladat, ami másnak nem fér bele az idejébe. Nincsenek nagy elvárásaim, akár egy 200-500 Ftos kis munkát is elvállalok.

Amihez értek annyira, hogy kimerjem írni és valószínű nem tudnék vele csalódást okozni: B2 komplex nyelvvizsga angolból (egyébként felsőfokú társalgási szint mind írásban,mind szóban, napi szinten használom a nyelvet), adatrögzítés (Excel és társai), gyorsgépelés. Sajnos a telefonomon volt az applikáció, amivel digitális grafikát is tudnék vállalni, de azt sajnos el kellett adnom.

Tehát összefoglalva: bármiféle kis online bedolgozást szívesen fogadnék és egyéb ötleteket, amivel pénzt tudnék szerezni még ebben a hónapban, mivel ha minden jól megy, akkor október közepétől végre munkába tudok állni.

Előre is köszönöm ha tudtok segíteni/tanácsokat adni!


Ui.: Külföldi és magyar klikkelketős és társai oldalakat már próbáltam, egyedül az Attapol fizetett nekem 870 Ft-ot, az is 2 hónapba telt.



2023. szept. 14. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Most ha megpróbálsz elvonatkoztatni saját magadtól és saját magad felé elfogultság nélkül elgondolkodni ezen, te vezetőként kiszerveznél bármilyen munkát mindenféle "jöttment problémás embernek"?
2023. szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A mentális betegségem miatt, amin dolgozunk és jó irányba haladunk nem hiszem, hogy megérdemelném azt a jelzőt, hogy "jöttment problémás ember". Természetesen értem honnan jössz, csak számomra bántó.

10+ évnyi munkatapasztalatom van, valamint amiket fent felsoroltam, azokban tapasztalatom, ergo referenciamunkám is van.

A kisebb online munkákat pedig nyilvánvalóan nem céges vezetőktől várom. Volt már olyan bedolgozásom, ahol csak egy online tartalomkészítéssel foglalkozó ember szerette volna, hogy begépeljek neki egy hanganyagot. Nem hinném, hogy a mentális betegségem ebben megakadályoz, főleg hogy elégedett is volt.

2023. szept. 14. 11:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Upwork.
2023. szept. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, nem létezik ilyen, jobb ha minél hamarabb elfelejted és más lehetőség után nézel. Speciális szaktudással, több évnyi tapasztalattal, refernciákkal esetleg, de ahhoz is túl kicsi piac a miénk, az angol nyelvűn pedig vagy tarolnak az indiaiak, vagy elvárás a helyi (UK, USA stb.) tartózkodás.

Kérdőívek töltögetésével, Appen-nel és hasonlókkal össze lehet gyűjteni mondjuk havi (!) szinten pár ezer Ft-nyi azaz pár órányi (!) bért. Megéri? Szerintem nem.

Sajnos a magyar állam, épp az ügyeskedők miatt, semmilyen, még csak átmeneti segítséget sem nyújt ilyen helyzetekben. Tudom, mert én is ebben vagyok, nincs pszichés bajom (tudtommal... ezt kivizsgáltatni is idő és pénzt lenne szóval hagyom is) csak egy nagyon durva kiégés ami miatt a jelenlegi munkahelyemrőp távozni kenyszerülök, új meg nincs, belátható időn belül nem is lesz, képtelen vagyok jól teljesíteni egy állásinterjún. Segéd- betanított stb. munkák kapcsán szóba sem állnak velem ( nyílván az előéletemet látva azt hiszik lelépnék az első adandó alkalommal.)

Szóval szívás, marad a rokoni segítség elfogadása, nekik való besegítés ha elfogadják és van olyan dolguk, radikális költségcsökkentés, halasztási kérelmek. Én még gondolkodom némi önkénteskedéden, house sittingen is, tudom te helyhez vagy kötve és nem opció most :(

Esetleg nem tudsz még valamit eladni?

2023. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3/ Köszönöm, mindenképpen megnézem!

4/ Sajnálom hogy Te is hasonló helyzetbe kerültél. Eladni sajnos már semmit, a laptopomat nem vagyok képes, mivel ez az egy lehetőségem van arra, hogy amíg jobban nem leszek, addig is tudjak TALÁN találni valamiféle online munkát.

2023. szept. 14. 12:11
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, ezt abszolúte megértem, a laptopomat én se adnám el.

Hű, ez lehet hogy hülye ötlet, de szoktál rajta gyógyító anyagokat nézni, hallgatni?

Arról jutott eszembe hogy talán a legfontosabb nálad most az állapotod minél gyorsabb megjavítása és erre pl. remekül használhatnád a gépet is... meg arról hogy céges gépről most is épp megy a 'healing music', amellett még talán tudok dolgozgatni.

Egyébként ha úgyis otthon ülsz, szerintem érdemes az excelezéseset is fejleszteni a jelenlegi szintől. Az sem azonnali bevétel sajnos de a későbbiek során jól jöhet.

2023. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tanulj meg programozni.
2023. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Onlyfans pl. de van megannyi hasonló oldal.
2023. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezzel amit leírtál nem fogsz kelleni a lőtéri kutyának sem, mert teljesen értéktelen tudás / tapasztalat.


Akkor lenne lehetőséged online munkára ha valami speciális területhez értesz, amihez kevesen: programozás, kiberbiztonság, hálózatok, Cloud, mesterséges intelligencia, adatuudomány, statisztika stb...

2023. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a visszajelzéseket. Az Only Fans kommentet külön vártam is már, csoda hogy még senki sem javasolta a sarkot. :)

Tanuláság: Ide se jövök többet tanácsot kérni, mivel a semmirekellő tudásom ellenére mégis felkértek fordításra például.

2023. szept. 15. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!