Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért gondolják, hogy mennek...

Miért gondolják, hogy mennek az emberek üzemekbe dolgozni?

Figyelt kérdés
Sorra épülnek az összeszerelő aksiüzemek. Miért gondolják, hogy pl a fiatalok hivatal helyett elmennek ilyen koszos üzemekbe 3 műszakba melózni, én nem ezt látom a környezetembe.

2023. szept. 15. 12:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd behoznak még mongolt, filippínót, stb.
2023. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Most az akkugyáraktól elvonatkiztatva, amikkel én sem teljesen értek egyet

...Hol, milyen hivatal? A multik ssc-iről, azaz szellemi összeszerelő üzemeiről beszélsz? És mennyivel egészségtelenebb egy ergonomikus, tiszta üzem, mint egy iroda ahol egész nap ugyanahhoz a székhez vagy kötve, 50-100 emberrel szívod ugyanazt az elhasználódott, légkondis levegőt ahol vagy megbuggyansz és megfulladsz egyszerre, merrt a csonti Hutyuka fázik, tehát föl-, vagy megfagysz és megfulladsz mert a túlsúlyos Puytukának melege van, és le kell tekerni a termosztátot. Plusz a személyiségzavaros kollégák, aggresszív kisfőnökök, értelmetlen processzusok, kifizetetlen túlórák tömkelege.

Nem azt állítom ezzel, hogy egy gyár jobb, de azt se, hogy rosszabb.

Pláne ha a fizetés is korrekt.

2023. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Munkaerő lesz. Előbb-utóbb mindenki oda fog menni, ahova küldik. Nem lesz probléma a migráns sem, simán fogsz egy pakisztánival vagy egy indiaival együtt dolgozni. Annyit fogsz keresni, mint ők és örülsz, hogy tudsz mit enni. Nem fogsz itt hülye kérdéseket kiírogatni.


Hogy ez hihetetlen? 1945-ben sem hitte el senki, hogy egy gyárban fog a gyereke megrohadni.

2023. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezekbe az összeszerelő üzemekbe kétféle biorobot megy:

1. Aki annak idején csak melegedni járt az iskolába és semmi végzettsége, tudása nincs. A fiatalok közt is van ilyen.

2. A kínai/indiai/egyéb távolkeleti vendégmunkás, akinek az itteni minimálbér is hatalmas összeg.

2023. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#4: kihagytad az ukránokat, pedig jelentős tömegben képviseltetik magukat
2023. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2 olyan helyről beszélek ahol alap a saját iroda
2023. szept. 15. 14:08
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Kihagytad azokat akik azért mennek gyárba mert jól akarnak keresni biztos munkával. Pl. Győrben az Audinál nem tudom mi a francnak dolgozik a soron többezer ember és miért nincs felvétel most oda.Talán azért mert jól tejel a dolgozóinak?
2023. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7 igen tudom jól fizet ,de kérdem én megéri ott álldogálni egész nap egy melós ruhában?
2023. szept. 15. 16:05
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 Aha, saját irodája manapság egy középvezetőnek sincs, egyszerű irodai dolgozónak meg kubikja sem, mert már mindenhol open office space van.
2023. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9 te miről beszélsz, most is abban vagyok :D
2023. szept. 15. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!