Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért gondolják, hogy mennek...

Miért gondolják, hogy mennek az emberek üzemekbe dolgozni?

Figyelt kérdés
Sorra épülnek az összeszerelő aksiüzemek. Miért gondolják, hogy pl a fiatalok hivatal helyett elmennek ilyen koszos üzemekbe 3 műszakba melózni, én nem ezt látom a környezetembe.

2023. szept. 15. 12:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

“7 igen tudom jól fizet ,de kérdem én megéri ott álldogálni egész nap egy melós ruhában?”


Ha többet kap, mint más helyen, akkor miért ne érné meg?


Nem a 7-es vagyok

2023. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem gondolják. Aki megy az megy aki nem az nem. Ha kell még munkaerő majd hoznak külföldről.
2023. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%
Megéri igen naná.
2023. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
34%
Már le van zsírozva, hogy migráncst is importálnak aki egy tál rizsért fog dolgozni.
2023. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%
Vannak olyan országrészek ahol nincs más alternatíva, nem mindenki él Bp-n.
2023. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ne magadból és a saját környezetedből indulj ki, hanem azt nézd meg, hogy a társadalom egészéhez képest te hol is vagy a képzettségi, intellektuális és megélhetési szórásban.


Rengeteg olyan ember él Magyarországon (és egyre nő a számuk), akik nem tudnak komplexebb munkákat elvégezni, mert nincs hozzá kellő tudásuk, szakképzettségük - és még olyanok is rengetegen vannak, akiknek ugyan van valamilyen képzettsége, csak épp alkalmatlanok bármilyen komolyabb munkára.


Nyilván senki nem erről álmodozik, csak hát a valóság kíméletlen és nem nagyon érdeklik az álmok. Aki hajlandó és van lehetősége erőfeszítéseket tenni, tanulni, az képes lehet kitörni. De elképesztően sokan vannak olyan hátrányos helyzetben, ahonnan nagyságrendekkel nehezebb kitörni és ha se példát, se ösztönzést, se segítséget nem kapnak, akkor sokkal könnyebb megrekedni és semmire sem vinni, mint bármi mást elérni...

2023. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!