Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy mondjam meg a főnökömnek...

Hogy mondjam meg a főnökömnek a jövő évi hosszabb utazásomat? Hogyan kérjek ennyi szabadságot?

Figyelt kérdés
Lefoglaltam március 29 és május 12 között egy távol-keleti utazást, mert a légitársaság oldalán elég kedvező áron lehetett foglalni repjegyet (fele annyi), 1x voltam csak eddig külföldön 2 hétre, de nekem egy évben csak 21 munkanap szabadságom van. Hogyan közöljem ezt normálisan a cég vezetőségével? Hogyan tudnék ennyi szabadságot kérni?
2023. szept. 26. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy foglaltál már le 1 ilyen hosszú nyaralást hogy az se biztos hogy elmehetsz?! Édes istenem. Max fizetett nélkülivel tudsz menni. Kérdés hogy vagy-e annyira fontos vagy pótolható hogy megengedje-e magának a cég,hogy bő 1.5 hónapra elengedjen nyaralni..
2023. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, mert tudtam, hogy úgyis az lesz a válaszuk, hogy nem mehetek el. Viszont ha nem tudunk megegyezni, legrosszabb esetben be fogom adni a felmondásomat, de valahogy szeretnék velük egyességre jutni.
2023. szept. 26. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor így:


Kedves Józsi,


Szeretnék fizetésnélküli szabadságot kérni márc 29-május 12-ig.

2023. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Néma vagy, vagy esetleg nem beszélsz közös nyelvet a főnököddel vagy sérült az agyad kommunikációért és értő beszédért felelős része?


Megfogod és elmondod neki, hogy március 29-től május 12-ig nyaralni mész és majd mond rá valamit.

2023. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondjuk arra is kíváncsi lennék, mit dolgozol, mert azért egy másfél hónapos távolkeleti nyaralás benne lesz pár millióba...
2023. szept. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat ezt az előtt kéne megkérdezni h lefoglalod.
2023. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!